Zasady i warunki

Ta strona internetowa i firmy na niej umieszczone są przeznaczone dla klientów w wieku upoważnionym w wyniku dostawców, z których można skorzystać tylko poprzez złożenie zamówienia, które stanowi prawną umowę między Użytkownikiem a Firmą. Jeśli jesteś osobą w podeszłym wieku, sugerujemy natychmiastowe opuszczenie witryny internetowej i nieskładanie zamówienia.

Złożenie zamówienia automatycznie potwierdza, że ​​przeczytałeś, zrozumiałeś i zgodziłeś się mieć pewność co do autoryzowanej ugody, na którą składają się wyrażenia dostawców wydrukowane w niniejszym dokumencie.

Korzystanie z naszej Witryny lub składanie jakichkolwiek zamówień bez zapoznania się z naszymi Warunkami Dostawców będzie całkowicie Twoją alternatywą, a Firma nie będzie obciążona żadnymi konsekwencjami wynikającymi z nieznajomości klauzul, o których mowa w niniejszym dokumencie.

Zasady anulowania

W dwóch kolejnych przypadkach Firma ma wszelkie prawa do anulowania zamówienia bez wysyłania powiadomienia do Kupującego.

  • W przypadku, gdy kupujący celowo lub nieumyślnie naruszył którykolwiek lub całość warunków i sytuacji LUB
  • W przypadku stwierdzenia, że ​​Konsument jest zaniepokojony działaniem oszustwa lub jest winny oszustwa.

W wyżej wymienionych sytuacjach Klientowi nie przysługuje żadne odszkodowanie.

W przypadku, gdy Konsument chce anulować zamówienie, jest proszony o zrobienie tego w ciągu godziny od złożenia zamówienia, gdyż często jest to czas potrzebny na realizację zamówienia i nałożenie obowiązku na pisarza. Żądania anulowania złożone po wyżej wymienionym okresie będą podlegały potrąceniu ceny realizacji zamówienia.

Prywatność

Szanujemy Twoją prywatność oraz wykorzystanie i ochronę Twoich danych osobowych. Zapoznaj się z naszym Ochrona prywatności, aby uzyskać ważne informacje i ujawnienia dotyczące gromadzenia i wykorzystywania Twoich danych osobowych.

Zasady zwrotów

Odpowiadamy za terminowe dostarczenie Produktu w oparciu o potrzeby Konsumenta wskazane w Zamówieniu. W przypadku naruszenia któregokolwiek ze zobowiązań Kupującego, Kupujący ma prawo do częściowego lub pełnego zwrotu kosztów zgodnie z naszą Polityką MoneyBackAssure.

Wykorzystanie witryny:

Poniższa lista wiedzy jest automatycznie pobierana i zapisywana na naszych serwerach internetowych w dowolnym momencie, gdy ktoś korzysta z naszej witryny:

  • adres IP
  • System operacyjny i wersja
  • Przeglądarka internetowa i wersja
  • data i godzina dostępu
  • Lokalizacja (obszar, kraj, stan, miasto)
  • średni czas trwania odwiedzin
  • Średnie odwiedziny na stronach

Te dane szczegółowe są zbierane za pomocą plików cookie przeglądarki użytkownika w celu określenia zachowania witryny internetowej z Użytkownikami i zapewnienia im czystego wrażenia podczas surfowania po sieci. W przypadku, gdy nie chcesz, abyśmy pobierali takie podstawowe informacje, możesz wyłączyć pliki cookie swojej przeglądarki b

Zasady dotyczące plagiatu

Ponieważ mamy grupę doświadczonych pisarzy akademickich i specjalistów w dziedzinie materiałów, prawdopodobieństwo, że nasza praca zawiera plagiat, jest niewielkie lub wręcz niemożliwe. Niemniej jednak, dla zadowolenia naszych kupujących, przeprowadzamy ostateczny zapis za pomocą niezawodnego narzędzia do sprawdzania plagiatu, takiego jak Turnitin, a raport o plagiacie jest również wysyłany wraz z artykułem.

Powiadomienie o zmianach

Firma zastrzega sobie prawo do rzadkiej zmiany tych okoliczności, ponieważ uzna to za stosowne, a dalsze korzystanie z pozycjonowania będzie oznaczać akceptację wszelkich zmian w tych frazach. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w naszym zakresie ochrony prywatności, poinformujemy, że zostały one wprowadzone na naszej stronie internetowej poświęconej mieszkaniu oraz na różnych kluczowych stronach w naszej witrynie internetowej. W przypadku jakichkolwiek zmian w sposobie korzystania z naszych klientów witryny ‟Informacje umożliwiające identyfikację osoby, powiadomienie e-mailem lub pocztą zostanie wysłane do osób, których dotyczy ta zmiana. Wszelkie zmiany naszego zakresu ochrony prywatności będą publikowane na naszej stronie internetowej 30 dni przed wprowadzeniem tych zmian. Możesz być później zasugerowany, aby regularnie czytać to oświadczenie

Te zwroty i okoliczności stanowią część Ugody między Konsumentem a nami. Wejście na tę stronę internetową i / lub wysiłek związany z rezerwacją lub Umową oznacza zrozumienie, porozumienie i akceptację informacji o wyłączeniu odpowiedzialności oraz pełnych wyrażeń i warunków zawartych w niniejszym dokumencie. Twoje ustawowe prawa klienta pozostają nienaruszone.