Recenzja zabezpieczonej karty kredytowej Wells Fargo

Category: Twoja Zdolność
17 lutego 2021

W skrócie:

Zabezpieczona karta kredytowa Wells Fargo oferuje niezwykle dużą linię kredytową posiadaczom kart, których stać na zapłacenie wysokiego depozytu i niższą RRSO niż niektórzy konkurenci; jednak potrzebujesz co najmniej 300 $, aby go otworzyć. Ta oferta już nie jest dostępna.

Średni roczny koszt członkostwa (3600 USD wydatków rocznych)

25 USD

Wymagany depozyt zabezpieczający

300–10 000 USD

Początkowy limit kredytu

300-10 000 USD (dopasowany depozyt)

Dostęp do wyższej linii kredytowej?

Brak określonego okresu podwyższenia linii kredytowej

RRSO

20,74% (zmienna)

Opłata roczna

25 USD

Inne stawki i opłaty

Nagrody

Brak

Funkcje: 0 USD od odpowiedzialności za oszustwa, ubezpieczenie wynajmu samochodu, usługi kart awaryjnych, wysyłka drogowa, pomoc w podróży i nagłych wypadkach, ochrona telefonu komórkowego, ochrona w rachunku bieżącym, ubezpieczenie wypadkowe

Znajdź oferty kart dla siebie: Ta karta nie jest obecnie dostępna na CreditCards.com, ale nadal możesz znaleźć świetną ofertę dla siebie! Nasze narzędzie CardMatch może pomóc dopasować Cię do wstępnie zakwalifikowanych ofert i kart, które są zgodne z Twoją historią kredytową – bez szkody dla Twojej zdolności kredytowej. Otrzymuj spersonalizowane oferty od naszych partnerów w ciągu kilku sekund. Uwaga: Wells Fargo nie przyjmuje już nowych wniosków o wydanie tej karty

Jeśli masz dużo gotówki, ale utkniesz ze słabym wynikiem kredytowym, karta Wells Fargo Secured Visa może stanowić przydatne źródło ratunku dla przywrócenia kredytu.

W przeciwieństwie do większości zabezpieczonych kart, umożliwia posiadaczom kart z głębokimi kieszeniami uzyskanie linii kredytowej nawet do 10 000 USD – jeśli stać ich na wyrównanie tej linii kredytowej równie dużym depozytem. Taki niezwykle elastyczny limit kredytowy może pomóc w szybszym odbudowaniu kredytu, niż gdybyś utknął przy niższym limicie.

Jednak posiadacze kart z mniejszymi budżetami rzadziej uznają tę kartę za przydatną – zwłaszcza w porównaniu z innymi opcjami. Chociaż jego roczna opłata jest niższa niż u niektórych konkurentów, wymaga wysokiego depozytu tylko w celu zakwalifikowania się i nie oferuje żadnego dodatkowego kredytu poza dopasowaniem depozytu.

Oto, co jeszcze powinieneś wiedzieć o karcie Wells Fargo Secured:

Wymagany duży depozyt

Jeśli nie masz dużych oszczędności, może się okazać, że Twoja wiza zabezpieczona Wells Fargo została wyceniona jeszcze przed złożeniem wniosku. Aby się zakwalifikować, wymaga niezwykle wysokiego depozytu zabezpieczającego – minimum 300 USD.

Z kolei Wells Fargo daje tylko dodatkowe 300 USD do uzupełnienia linii kredytowej. Z kolei wielu konkurentów wymaga znacznie mniej pieniędzy z góry, aby otworzyć nową kartę. Niektóre zabezpieczone karty wymagają zaledwie 49 USD, aby otworzyć konto z linią kredytową w wysokości 200 USD. Inne wymagają od 100 do 200 USD, aby otworzyć konto.

Potencjalnie wysoki limit kredytowy

Podobnie jak wiele zabezpieczonych kart, Wells Fargo Secured Visa określa limity kredytowe posiadaczy kart, dopasowując to, co posiadacz karty wpłaci jako depozyt. Dla posiadaczy kart, których stać tylko na wpłacenie minimalnego depozytu, jest to duża wada, ponieważ ostro ogranicza ilość dostępnego kredytu. Ale dla posiadaczy kart, których stać na chwilowe rozstanie z kilkoma tysiącami dolarów, elastyczny limit kredytowy Secured Visa jest znacznie bardziej atrakcyjny.

Wells Fargo pozwala zabezpieczyć do 10 000 $, co jest niezwykle wysoką kwotą jak na zabezpieczoną kartę. Z kolei wielu konkurentów ogranicza wpłaty od 2500 do 5000 USD. Tak wysoki limit może znacznie zwiększyć twoją zdolność kredytową – zwłaszcza jeśli unikasz dużego salda. Wysoki limit kredytowy w połączeniu z niskim saldem może znacznie zwiększyć stosunek zadłużenia do limitu – ważny wskaźnik dobrej oceny kredytowej.

Brak nagród

Podobnie jak wiele zabezpieczonych kart kredytowych, karta Wells Fargo Secured Visa nie oferuje programu nagród. Więc możesz nie chcieć używać tej karty do codziennych wydatków. Zamiast tego, jeśli interesują Cię nagrody, możesz sprawdzić inne zabezpieczone karty, takie jak karta Discover it® Secured, karta SunTrust Secured z nagrodami pieniężnymi lub karta z nagrodami w postaci bezpiecznych podróży z US Bank.

Rozsądna opłata roczna

W porównaniu z niektórymi konkurentami opłata roczna Wells Fargo jest stosunkowo niska. Pobiera tylko 25 dolarów rocznie. Z kolei niektóre zabezpieczone karty pobierają opłaty od 35 do 49 USD. Jednak nadal możesz chcieć szukać gdzie indziej, jeśli szukasz długoterminowej karty, która pomoże Ci w szybkim rozpoczęciu historii kredytowej. Jeśli chcesz mieć kartę, którą możesz przechowywać przez lata, lepiej wybierz kartę kredytową bez rocznych opłat.

Niezbyt dobra karta do noszenia równowagi

Niestety, podobnie jak większość kart subprime, karta Wells Fargo Secured pobiera stosunkowo wysoki APR. Posiadacze kart, którzy mają saldo, są obciążani opłatą w wysokości 20,74 procent, co może szybko się sumować, jeśli masz duże saldo.

To powiedziawszy, APR karty Wells Fargo jest o kilka punktów niższe niż APR pobierane przez kilku jej konkurentów. Może się więc okazać, że z tą kartą możesz uzyskać lepszą ofertę niż z innymi kartami.

Ponadto, w przeciwieństwie do kart, które reklamują szeroką gamę APR i dają najniższą stawkę karty tylko niewielkiej części wnioskodawców, ta karta przyznaje tę samą stawkę każdemu, kto się do niej kwalifikuje. W rezultacie będziesz wiedział, co otrzymujesz z wyprzedzeniem, rejestrując się w celu uzyskania karty Wells Fargo Secured.

Ponadprzeciętne opłaty i kary

Będziesz chciał uniknąć tej karty, jeśli planujesz użyć jej do przeniesienia salda lub sporadycznych zaliczek gotówkowych. Pobiera jedne z najwyższych opłat. Na przykład pojedynczy przelew salda może kosztować do 5 procent całkowitego salda – znacznie powyżej tego, co pobiera wiele kart. Opłata za przelew salda od 3 do 4 procent jest bardziej typowa, nawet w przypadku kart zabezpieczonych.

Karta Wells Fargo pobiera również do 5 procent za zaliczki gotówkowe i nakłada 25,74 procent RRSO na każdą wypłaconą kwotę. Ponadto karta Wells Fargo pobiera 3 procent opłaty za transakcje zagraniczne i do 37 USD za opóźnienie.

Z drugiej strony, karta Wells Fargo Secured nie pobiera kary, więc nie musisz się martwić, że Twój APR gwałtownie wzrośnie, jeśli zalegasz z płatnościami.

Korzyści z karty Wells Fargo Secured

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów karta Wells Fargo Secured oferuje dość dobre korzyści, w tym:

 • Ochrona bez odpowiedzialności – nie ponosisz odpowiedzialności za opłacenie jakichkolwiek nieautoryzowanych transakcji na Twojej karcie, o ile zostaną one niezwłocznie zgłoszone.
 • Ubezpieczenie wynajmu samochodu – karta obejmuje ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia lub kradzieży wynajętego wraz z nią pojazdu jako uzupełnienie innych polis ubezpieczeniowych. Wysyłka drogowa – Wells Fargo zapewnia posiadaczom kart awaryjne usługi drogowe za ustaloną cenę. Ochrona telefonu komórkowego – Karta obejmuje dwa roszczenia rocznie z tytułu uszkodzenia lub kradzieży telefonu komórkowego zakupionego wraz z kartą (z potrąceniem 25 USD), do 600 USD za każde zdarzenie i do 1200 USD rocznie. Pomoc w podróży i w nagłych wypadkach – Posiadacze kart otrzymują bezpłatnie pomoc w nagłych wypadkach – w tym skierowania medyczne i prawne, transport, awaryjną wymianę karty i wymianę biletu. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w podróży – posiadaczom kart przysługuje do 150 000 USD ubezpieczenia na wypadek nieumyślnej śmierci lub rozczłonkowania podróży zakupionej przy użyciu karty.Szanse na akceptację

  Karta Wells Fargo jest przeznaczona dla konsumentów ze słabymi kredytami i ograniczoną historią kredytową, dlatego powinna być dość łatwa do zdobycia, o ile masz co najmniej 300 USD na wpłatę. Nawet obcokrajowcy mogą kwalifikować się do otrzymania tej karty kredytowej, więc jeśli jesteś nowy w kraju i masz problemy z uzyskaniem zgody na kredyt, może to być dobra karta na początek, gdy będziesz budować swoją nową historię kredytową.

  Dlaczego warto kupić kartę Wells Fargo Secured?
  • Masz dostęp do dużej ilości gotówki, którą możesz wpłacić jako depozyt.
  • Chcesz niezwykle dużej linii kredytowej i możesz odłożyć kilka tysięcy dolarów, aby ją zabezpieczyć.Masz słaby kredyt i nie możesz uzyskać niższego APR na innych kartach.Jesteś nowy w tym kraju i szukasz karty, która pozwoli Ci ożywić historię kredytową.Jak korzystać z karty Wells Fargo Secured
   • Skorzystaj z elastycznego limitu kredytowego karty, odkładając tyle gotówki, na ile możesz sobie pozwolić. Im więcej pieniędzy odłożysz, tym większy kredyt zostanie ci udzielony przez Wells Fargo.
   • Nie używaj tej karty do przelewów salda i zaliczek gotówkowych. Opłaty za kartę są znacznie powyżej średniej w branży.Unikaj noszenia dużej kwoty długu na tej karcie, ponieważ RRSO jest stosunkowo wysoka i zawsze spłacaj więcej niż minimalna należna kwota.Po pewnym czasie korzystania z karty zapytaj Wells Fargo, czy zaktualizuje Cię do niezabezpieczonej karty bez rocznej opłaty.Nasze recenzje i rekomendacje najlepszych kart opierają się na obiektywnym procesie oceniania i nie są oparte na dolarach reklamowych. Jednak otrzymujemy rekompensatę, gdy klikasz linki do produktów naszych partnerów. Dowiedz się więcej o naszych zasadach reklamowych

    Wszystkie recenzje są przygotowywane przez pracowników CreditCards.com. Wyrażone w nich opinie są wyłącznie opiniami recenzenta i nie zostały sprawdzone ani zatwierdzone przez żadnego reklamodawcę. Informacje, w tym stawki i opłaty kartowe, przedstawione w przeglądzie są aktualne na dzień przeglądu. Sprawdź dane u góry tej strony oraz w witrynie banku, aby uzyskać najbardziej aktualne informacje.

    Odpowiedzi na komentarze w sekcji dyskusji poniżej nie są udzielane, przeglądane, zatwierdzane, zatwierdzane ani zlecane przez naszych partnerów finansowych. Naszym partnerem nie jest zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty lub pytania.

    Szczegółowe informacje na temat warunków oferty można znaleźć w aplikacjach o karty kredytowe online. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje. Jednak wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu przycisku „Zastosuj teraz możesz przejrzeć warunki karty kredytowej na stronie internetowej wydawcy.