Oferty pracy w Grupie Banku Światowego (3 stanowiska)

Category: Uzyskać Dostęp
17 lutego 2021

Oferty pracy w Grupie Banku Światowego Oferty pracy w Grupie Banku Światowego . Organizacja prowadzi rekrutację i są dostępne oferty pracy w wolnych miejscach pracy Grupy Banku Światowego . Ten post zawiera instrukcje, jak ubiegać się o wolne stanowiska pracy, wymagania i szczegółowy przewodnik.

Grupa Banku Światowego została założona w 1944 roku i jest jednym z największych na świecie źródeł finansowania i informacji dotyczących rozwiązań rozwojowych. W roku finansowym 2018 WBG przeznaczyła 67 miliardów dolarów w pożyczkach, finansowaniu, inwestycjach kapitałowych i zastawach dla swoich członków i przedsiębiorstw prywatnych, z czego 24 miliardy dolarów stanowiły finansowanie na preferencyjnych warunkach dla najbardziej potrzebujących podmiotów powiązanych. Jest administrowany przez 188 krajów członkowskich i świadczy usługi w 120 biurach zatrudniających prawie 15 000 pracowników na całym świecie. Zatrudniają na stanowiska opisane poniżej.

Aspirujący kandydaci zadawali kilka istotnych pytań dotyczących wolnych miejsc pracy w Grupie Banku Światowego . Oto niektóre z tych pytań:

  • Czy są wolne miejsca pracy w Grupie Banku Światowego ?
  • Jak ubiegać się o wolne miejsca pracy w Grupie Banku Światowego
  • Potrzebuję aktualnych informacji o wolnych miejscach pracy w Grupie Banku Światowego
  • Kiedy Grupa Banku Światowego rozpocznie rekrutację?
  • Termin na wolne miejsca pracy w Grupie Banku Światowego?

W tym artykule znajdziesz pełną odpowiedź na te pytania. Zostaną również wspomniane dalsze istotne szczegóły dotyczące stanowisk pracy, wymagań i procesu składania wniosków o wolne miejsca pracy Grupy Banku Światowego.

Wytyczne podane w tym artykule mogą pomóc kandydatom w złożeniu pozytywnego wniosku, a także mogą znaleźć się na krótkiej liście.

Złóż również wniosek o pracę w rządzie federalnym w Nigerii tutaj:

Nie interesują Cię te konkretne oferty pracy? Zobacz inne oferty pracy tutaj

Spis treści

Oferty pracy dostępne w World Bank Group Job Vacancies

  1. Konsultant długoterminowy (ETC)
  2. Analityk operacyjny
  3. Program praktyk prawnych Grupy Banku Światowego 2019

Oferty pracy w rządzie federalnym Możesz ubiegać się o online

Stanowisko: Konsultant długoterminowy (ETC)

Nr stanowiska: req4429

Lokalizacja: Abudża, Nigeria

Stopień: EC2

Organizacja: Bank Światowy

Sektor: Zarządzanie finansami

Rodzaj rekrutacji: Rekrutacja lokalna

Czas trwania: 1 rok 0 miesięcy

Opis pracy

  • Chcą zatrudnić konsultanta długoterminowego (ETC) dla Krajowego Biura Nigerii odpowiedzialnego za zarządzanie finansami (FM) w projektach finansowanych przez Grupę Banku Światowego.
  • Będziesz częścią jednostki FM w ramach Zespołu Zarządzania, podlegającego Global Governance Practice Manager (EA2G2) w Regionie Afryki.
  • Inne obowiązki, jak określono.

Wymagania do pracy

  • Kwalifikowany zawodowy księgowy posiadający CPA, CA, CMA, CIPFA lub równoważne członkostwo w uznanym na całym świecie profesjonalnym instytucie księgowym z tytułem magistra rachunkowości, biznesu, finansów, ekonomii lub pokrewnym oraz co najmniej 5 (pięć) lat po doświadczenie zawodowe w zakresie audytu lub zarządzania finansami.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest niezbędna. Pożądana jest dobra praktyczna znajomość języka hausa lub innych języków lokalnych. Konieczna jest chęć i umiejętność częstego podróżowania, czasem w krótkim czasie.

Data zamknięcia aplikacji

9 października 2019; (Czas – 23:59 UTC)

Jak złożyć wniosek

Zainteresowane i odpowiednio wykwalifikowane osoby powinny: Kliknij tutaj, aby złożyć wniosek online

Stanowisko: Analityk operacyjny

Nr stanowiska: req4349

Lokalizacja: Lagos, Nigeria Stanowisko

: GE

Branża: Usługi doradcze

Czas trwania: 3 lata 0 miesięcy

Opis pracy

Obowiązki obejmują, ale nie są ograniczone do:

  • Przeprowadź analizę źródeł wtórnych w odniesieniu do krajobrazu rynkowego. Analityk byłby zobowiązany do rozważenia różnych krajowych źródeł danych, aby mieć szczegółowe zrozumienie problemów i możliwości doradczych na poziomie kraju
  • Bądź na bieżąco z informacjami rynkowymi i rozwojem na całym świecie, przeprowadzając badania źródłowe i przygotowując wstępne raporty z ustaleniami, wykresami itp.
  • Opracuj modele finansowe, analizy budżetowe i monitorowanie finansowe projektów
  • Weź udział w kluczowych projektach i przejmij inicjatywę w zakresie analiz projektów / klientów i generowania raportów

Kryteria wyboru

  • Dyplom magistra i co najmniej 4 lata odpowiedniego doświadczenia w regionie, najlepiej praca w sektorze finansowym lub w podobnych agencjach darczyńców / instytucjach finansowania rozwoju lub firmach konsultingowych.
  • Doświadczenie w pracy w podobnych obszarach (sektor prywatny i instytucje finansowe), a także w badaniach rynku, ankietach, analizie danych itp.

7 października 2019 o 23:59 UTC. Jak złożyć wniosek

Stanowisko: Program praktyk prawnych 2019

Lokalizacja: Nigeria

Opis pracy

  • Wykonywanie różnorodnych zadań prawnych pod kierunkiem nadzorującego prawnika (-ów).
  • Prowadzenie badań dotyczących przydzielonych zagadnień, korzystanie z aktualnych akt prawnych i źródeł zastępczych (np. Wyszukiwanie wspomagane komputerowo w Internecie, intranecie i / lub innych bazach danych), ocena informacji i podsumowywanie odkryć.
  • Przeprowadzanie porównawczych analiz prawnych dotyczących szeregu zagadnień z danego obszaru, identyfikowanie zagadnień prawnych i politycznych, badanie odpowiednich precedensów i proponowanie odpowiednich rozwiązań.
  • Uczestnictwo w zespołach zadaniowych / projektowych z nadzorującym prawnikiem (ami).
  • Pomoc w przygotowaniu i organizacji konferencji i spotkań.
  • Wykonywanie zadań ad hoc na zlecenie nadzorującego prawnika (-ów).

Kryteria kwalifikacji

Czy możesz zostać stażystą LEGVPU?

  • Czy posiadasz obywatelstwo któregokolwiek z państw członkowskich IBRD?
  • Czy jesteś obecnie zapisany na program LLB, JD, LLM, SJD, PhD lub równoważny?
  • Czy znasz doskonale język angielski?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na wszystkie te pytania, kwalifikujesz się na staż LEGVPU.

  • 30 września 2019 r.

Zainteresowane i odpowiednio wykwalifikowane osoby powinny: Kliknij tutaj, aby rozpocząć aplikację online (Doc)

Uwaga

  • Zwracamy uwagę, że aplikowanie lub uczestnictwo w Programie Praktyk Prawnych Banku Światowego nie stanowi obietnicy ani gwarancji zatrudnienia w Banku Światowym po zakończeniu Programu.
  • Aby uzyskać dostęp do formularza zgłoszeniowego, użyj swojego konta Google.

Najlepsze oferty pracy rządu w Nigerii