Obsługa klienta Bank of America

17 lutego 2021

Numer telefonu obsługi klienta Bank of America

Skrót: nie dotyczy – Edytuj

Średnia ocena klientówGodziny obsługi klienta Bank of AmericaRecenzje dla obsługi klienta Bank of America (12)

Świetna obsługa

Bankowałem z BofA od ponad 20 lat. Zawsze miałem od nich doskonałą obsługę klienta.

przywrócenie kredytu samochodowegoNajgorsza usługa, jaką mam w życiu.

System telefoniczny jest STRASZNYNAJGORSZE możliwe, że bank spróbuje skontaktować się telefonicznie – niemożliwe jest przedostanie się przez system telefoniczny do człowieka.

Złe recenzjeZawsze staram się być cierpliwy i wyrozumiały, ale to najgorszy Bank, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia! Od obsługi klienta po godziny pracy. Mam nadzieję, że ktoś podejmie działania i uczyni ten bank bankiem takim, jakim powinien.

Zasługuje na negatywne gwiazdki!Nie mogę skontaktować się z lokalnym oddziałem. Po innych komentarzach widzę, że jest to ogólnosystemowy problem BofA. Kiedy połączyłem się z obsługą klienta, NIE mogli nawet skontaktować się z oddziałem. Ciekawe, czy ktoś tam pracuje? A godziny – jeździć tylko do 16:00, z wyjątkiem piątków jest 18:00. Więc myślę, że jeśli chcę z kimś porozmawiać, pojadę w piątek wieczorem. Co za bzdura! Myślałem, że nigdy nie znajdę banku z gorszą obsługą niż Wells Fargo, ale BofA „zdobywa nagrodę „Worst Service EVER!

NIE UŻYWAJ TEGO BANKU.Bank Forest Drive znalazł się w najgorszym banku, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia! Inept to miłe słowo! Co za żałosny stan rzeczy. Żałosne.

Daj nam toPotrzebuję karty kredytowej bez względu na wszystko i tak przy okazji, dziękuję za specjalne oferty. A co z pożyczkami spadkowymi, jeśli nie otrzymamy spadku z powodu rzeczy, o których nie chcemy wiedzieć. A oto pomysł, wysyłaj powiadomienia o kartach kredytowych i pożyczki bezpośrednio pocztą elektroniczną do każdego studenta w Ameryce, bez względu na to, co ktoś powie.

OMG im tak się cieszę, że to NIE jest mój bankKażdy, kto korzysta z banku w tym banku, powinien mieć zbadaną głowę. tak naprawdę kazałbym ci płacić tam do banku, chciałem tylko zapłacić za niego My Friends CC, kiedy był w szpitalu i mogę tylko powiedzieć, DLACZEGO miałbyś liczyć na to żałosne miejsce. /

nie używaj BOANie mogę uzyskać lokalnego numeru telefonu do mojego lokalnego oddziału. to jest TAK irytujące, że zrobię wszystko u konkurencji. Zadzwoniłem nawet pod numer 800 centrum obsługi klienta i powiedzieli, że mój lokalny oddział NIE ma numeru kontaktowego i będę musiał odwiedzić OSOBIŚCIE.

Niezadowolony klientZautomatyzowana obsługa jest okropna!

Obsługa klientaNigdy nie wykorzystam Twojego banku do moich potrzeb bankowych, ponieważ masz najbardziej irytującą automatyczną usługę. Pracuję w obsłudze klienta i gdyby nasza obsługa klienta była tak zła, jak Twoje firmy, przestalibyśmy działać. NIE MOŻNA skontaktować się z przedstawicielem obsługi klienta w ŻADNYM oddziale! Chciałem tylko zapytać, czy ktoś oddał zgubiony kluczyk do samochodu.

Zła obsługaThe connection is so bad that you can’t even hear/understand what the recording is saying. Why do you make it so difficult to find out what your hours of operation at a particular location are? It’s absolutely ridiculous that you can’t get a phone number to your local branch to ask a simple question.