Najlepsze nagrody kart kredytowych na 2020 rok

Category: Cash Back
17 lutego 2021

Ten post zawiera odniesienia do produktów od jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie za kliknięcie linków do tych produktów. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Aby uzyskać wyjaśnienie naszych zasad reklamowych, odwiedź tę stronę.

Uwaga redaktora : to jest post cykliczny, regularnie aktualizowany o nowe informacje.

Nagrody dostępne z kart kredytowych wykraczają daleko poza punkty i mile. Z odpowiednią kartą kredytową możesz zaoszczędzić na zakupach, przyspieszyć fundusz urlopowy i nie tylko. Dzięki kartom kredytowym TPG z najlepszymi nagrodami możesz dodać wartość, wraz z punktami i milami, do swojego portfela.

Nowy w The Points Guy? Zapisz się donaszego codziennego newsletterai sprawdźnasz zaktualizowany przewodnik dla początkujących .

Do wyboru są dziesiątki kart kredytowych z nagrodami, ale zawęziłem je do tej listy najlepszych dostępnych obecnie kart kredytowych z nagrodami. Niektóre z nich to karty z nagrodami podróżnymi, które pozwalają na przekazywanie punktów w walutach, niektóre to karty cash back, a kilka to karty, które zapewniają nagrody w określonym programie lojalnościowym.

Oczywiście nagrody za podróż mogą nie znajdować się teraz wysoko na liście priorytetów wszystkich. Dystans społeczny i zapobieganie rozprzestrzenianiu się nowego koronawirusa powstrzymało wielu z nas przed możliwością lub chęcią podróżowania, co oznacza, że ​​możesz rozważać opcje spoza naszych najlepszych podróżnych kart kredytowych. Niektóre z tych kart z nagrodami mogą pomóc Ci teraz zaoszczędzić pieniądze dzięki opcjom zwrotu gotówki lub wykupu bez podróży – a inne mogą pomóc w zbudowaniu przyszłego funduszu na podróże, który można wykorzystać na niesamowity zwrot kosztów podróży, gdy obawy dotyczące koronawirusa ustąpią.

Karty kredytowe z najlepszymi nagrodami w 2020 roku
 • Karta American Express® Gold : najlepsza na artykuły spożywcze i na wynos
 • Citi® Double Cash Card : Najlepsza do codziennych wydatków Chase Freedom : najlepszy do rotacyjnych nagród (nie jest już otwarty dla nowych kandydatów) Preferowana karta Chase Sapphire : Najlepsza dla początkujących podróżników Karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards : najlepsza do nagród lotniczych Chase Sapphire Reserve : najlepszy dla osób często podróżujących Karta kredytowa preferowana dla firm: najlepsza dla małych firm Karta Blue Cash Preferred® od American Express : najlepsza do usług przesyłania strumieniowego Karta Wells Fargo Propel American Express® : najlepsza do nagród za paliwo Karta kredytowa Capital One® Savor® Cash Rewards : najlepsza do nagród rozrywkowych Chase Freedom Unlimited : Najlepsze dla elastycznych nagródW tym poście

  Porównanie najlepszych kart kredytowych z nagrodami

  Najlepszy dla Wartość bonusu * Stopa zarobków Roczna opłata Artykuły spożywcze i na wynos700 $Zarabiaj 4x na restauracjach na całym świecie iw supermarketach w USA (do 25 000 $ w roku kalendarzowym, a następnie 1x), 3x na lotach zarezerwowanych bezpośrednio w liniach lotniczych lub przez amextravel.com, 1x na wszystkim innym. Obowiązują warunki.250 USD

  (zobacz stawki i opłaty)Codzienne wydatkiNie dotyczyZdobądź 2% zwrotu gotówki przy każdym zakupie – 1% przy zakupie i 1% przy opłacaniu rachunku0 USDRotacyjne nagrody200 $Zdobądź 5% zwrotu gotówki za zakupy do 1500 USD wydane na kwartalne kategorie rotacyjne (wymagana aktywacja)0 USDPoczątkujący podróżnicy1600 $Zarób 5x na Lyft, 2x na jedzeniu i podróżach, 1x na wszystkim innym95 $Nagrody lotniczedo 1400 $Zarabiaj 2x przy każdym zakupie95 $Często podróżujący1000 $Zdobądź 10x na Lyft, 3x na podróżach (po wykorzystaniu środków na podróż o wartości 300 $) i posiłkach, 1x na wszystko inne550 $Mały biznes2000 $Zarabiaj 3x na różnych kategoriach biznesowych (do 150000 $ rocznie w łącznych wydatkach; następnie 1x)95 $Usługi przesyłania strumieniowego250 $Zarabiaj 6% w amerykańskich supermarketach (do 6000 USD rocznie) i wybranych amerykańskich usługach transmisji strumieniowej, 3% na tranzytowych i stacjach benzynowych w USA, 1% na wszystkim innym. Obowiązują warunki.95 USD (zobacz stawki i opłaty)Nagrody gazowe300 $Zarabiaj trzykrotnie na posiłkach (jedzenie poza domem i zamawianie w mieście), stacjach benzynowych, transporcie publicznym, podróżach i wybranych usługach przesyłania strumieniowego0 USDNagrody rozrywkowe300 $Zarabiaj 4% na jedzeniu i rozrywce, 2% w sklepach spożywczych, 1% na wszystkim innym95 $Elastyczne nagrody150 $Zarabiaj nieograniczone 1,5% na zakupach0 USD* Wartość bonusu to szacunkowa wartość obliczona przez TPG, a nie wystawcę karty.

  Informacje dotyczące Chase Freedom, Wells Fargo Propel Card i Capital One Savor, Chase Freedom Unlimited zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  TPG wybiera karty kredytowe z najlepszymi nagrodami

  Karta American Express Gold: najlepsza na artykuły spożywcze i na wynos

  Oferta powitalna: 35 000 punktów po wydaniu 4000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy, chociaż możesz otrzymać do 75 000 punktów bonusowych za pośrednictwem narzędzia CardMatch (oferty mogą ulec zmianie w dowolnym momencie).

  Stawka nagród: Zarób 4x w restauracjach na całym świecie i supermarketach w USA (pierwsze 25 000 dolarów wydane w każdym roku kalendarzowym, a następnie 1x); 3x w przypadku lotów zarezerwowanych bezpośrednio przez linie lotnicze lub na amextravel.com; 1x przy wszystkich innych zakupach.

  Opłata roczna: 250 USD (zobacz stawki i opłaty)

  Kto powinien się ubiegać: dzięki Amex Gold zyskujesz wspaniały 8% zwrot z wydatków na restaurację i supermarkety w USA oraz solidny 6% zwrot z biletów lotniczych. Amex Gold to przyjemny środek między najwyższej klasy Platinum Card® firmy American Express a kartą dla początkujących o niższej wartości, taką jak karta kredytowa Amex EveryDay® firmy American Express.Informacje do karty Amex EveryDay zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  Otrzymujesz dodatkowe korzyści, takie jak kredyt na posiłki w wysokości do 120 USD rocznie i kredyt na opłaty lotnicze w wysokości do 100 USD, a także strukturę nagród, która koncentruje się na typowych kategoriach wydatków oprócz samych podróży – wszystko bez ogromnej opłaty rocznej w wysokości 550 USD ( zobacz stawki i opłaty) dołączoną do karty Amex Platinum. Jeśli chcesz mieć kartę Amex, która ułatwia zdobywanie nagród członkowskich za codzienne wydatki, takie jak posiłki i artykuły spożywcze w amerykańskich supermarketach, zdecydowanie warto rozważyć tę kartę.

  Citi® Double Cash Card: Najlepsza do codziennych wydatków Bonus za rejestrację: nie dotyczy

  Stawka nagród: 2% przy każdym zakupie – 1% przy zakupie i 1% przy opłacaniu rachunku

  Opłata roczna: 0 USD

  Kto powinien się zgłosić: Dwa procent zwrotu gotówki przy każdym zakupie to świetna oferta na wydatki niezwiązane z premiami. Chociaż Citi usunęło ważne zabezpieczenia zakupów z tej karty w 2019 r., Wydawca dodał również możliwość zamiany Twoich nagród Double Cash na punkty ThankYou za pośrednictwem połączonego konta ThankYou. Punkty ThankYou są wyceniane na 1,7 centa każdy w TPG, częściowo ze względu na solidną listę partnerów transferowych Citi. Możliwość konwersji punktów oznacza, że ​​otrzymujesz 3,4% zwrotu z każdego zakupu bez rocznej opłaty. Jeśli szukasz prostej karty, która zapewnia elastyczne nagrody, nie ma nic lepszego niż Citi Double Cash.

  Chase Freedom: Najlepszy do rotacji nagród Bonus za rejestrację: 200 $ po wydaniu 500 $ na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy plus 5% zwrotu na zakupach spożywczych (z wyłączeniem Target i Walmart) za pierwsze 12 000 $ wydane w pierwszym roku.

  Stawka nagród: zdobądź 5% zwrotu gotówki za pierwsze 1500 USD za zakupy wydane na kwartalne kategorie rotacyjne (wymagana aktywacja); 1% na wszystko inne.

  Opłata roczna: 0 USD

  Kto powinien się zgłosić: jeśli chcesz nadążyć za kategoriami wydatków, które zmieniają się co trzy miesiące, możesz wiele wyciągnąć z karty nagród, takiej jak Chase Freedom. Kategorie są często łatwe do zmaksymalizowania. Na przykład kategorie w trzecim kwartale 2020 r. To sklepy spożywcze, serwisy streamingowe, karnety na siłownie i kluby fitness. Jeśli zmaksymalizujesz kategorie premii co kwartał, każdego roku zarobisz 300 $ w nagrodach w kategoriach premii.

  Podobnie jak Freedom Unlimited, możesz również sparować tę kartę z jedną z kart kredytowych Chase, które zdobywają Chase Ultimate Rewards i zdobywają cenne punkty Chase, a nie tylko zwrot gotówki. Z wyceną punktów Chase według TPG na 2 centy każdy, otrzymasz 10% zwrotu z wydatków na kategorię bonusową.

  Chase Sapphire Preferred: Najlepsze dla początkujących podróżników Bonus za rejestrację: 80 000 punktów bonusowych po wydaniu 4000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy.

  Stawka nagród : Zarób 5x na Lyft, 2x na podróżach i restauracjach, 1x na wszystkich innych zakupach.

  Opłata roczna: 95 USD

  Kto powinien się zgłosić: Chase Sapphire Preferred to jedna z najlepszych dostępnych kart podróżniczych dla początkujących. Zgodnie z wycenami TPG otrzymujesz doskonały bonus rejestracyjny o wartości 1600 $. Struktura nagród jest prosta, ale wystarczająco obszerna, aby zdobywać punkty za dużą liczbę zakupów. Ponadto Chase niedawno dodał dodatkowe tymczasowe korzyści, aby pomóc posiadaczom kart maksymalnie wykorzystać ich kartę w tym czasie, gdy wielu nie podróżuje.

  Waluta punktów, którą zarabiasz, jest jedną z walut zbywalnych o najwyższej wartości. Możesz wymienić punkty za 1,25 centa każdy za pośrednictwem portalu Chase Ultimate Rewards lub możesz przesłać punkty do jednego z partnerów lotniczych i hotelowych Chase. Poza tym płacisz tylko roczną opłatę w wysokości 95 USD. Dla podróżnych, którzy chcą karty z większą siłą ognia, Sapphire Preferred ma starszego rodzeństwa, Chase Sapphire Reserve, który zapewnia wyższą 3-krotną stawkę nagród i korzyści, takie jak roczny kredyt na podróż w wysokości 300 USD – wraz z roczną opłatą w wysokości 550 USD.

  Karta kredytowa Capital One Venture Rewards: najlepsza do nagród lotniczych Bonus za rejestrację: Oferta ograniczona czasowo: zdobądź 100 000 mil premiowych po wydaniu 20 000 $ na zakupy w ciągu pierwszych 12 miesięcy od otwarcia konta. Lub nadal zdobądź 50 000 mil premiowych po wydaniu 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

  Stawka nagród: Zdobądź 2x mile za każdy zakup.

  Opłata roczna: 95 USD

  Kto powinien się zgłosić: The Venture od dawna cieszy się popularnością wśród miłośników nagród turystycznych ze względu na swoją prostotę. Wiesz, że za każdy zakup dostajesz 2x, co zabiera dużo czasu na zgadywanie nagród. Zebrane mile można następnie wykorzystać jako środki na wyciągu, aby „usunąć kwalifikujące się podróże (i tymczasowo niektóre zakupy niezwiązane z podróżami) lub mogą zostać przeniesione do jednej z 13 linii lotniczych Capital One i dwóch partnerów transferowych do hoteli. Dodatkową korzyścią jest to, że co cztery lata otrzymasz kredyt na wyciągu w wysokości do 100 USD za opłatę za zgłoszenie Global Entry lub TSA PreCheck, co nie jest zaletą często spotykaną w przypadku kart o niskich opłatach.

  Ponadto Capital One niedawno dodał nowy profit: posiadacze kart Venture i Savor będą teraz zarabiać odpowiednio 5x / 5% na zakupach Uber Eats. Dobra wiadomość jest taka, że ​​ta promocja potrwa do końca stycznia 2021 r. – bez ograniczeń co do liczby mil, które możesz zdobyć.

  Ta karta jest często sprzedawana jako karta dla początkujących, ale każdy może skorzystać z jej struktury nagród i korzyści. Początkujący będą zadowoleni z prostoty korzystania z Venture, podczas gdy eksperci mogą go używać do wydatków niezwiązanych z premiami. Wszystko to zapewniło Venture miejsce na naszej liście najlepszych kart kredytowych TPG – i szczególne miejsce w portfelu The Points Guy Brian Kelly.

  Sprawdź pełną recenzję karty dla Capital One Venture.

  Chase Sapphire Reserve: najlepszy dla osób często podróżujących Bonus za rejestrację: 50 000 punktów po wydaniu 4000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy

  Stawka nagród: zdobądź 10x punktów na Lyft; 3x punkty za podróże (po wykorzystaniu 300 dolarów na podróż) i posiłki; 1x na wszystko inne

  Opłata roczna: 550 USD

  Kto powinien się zgłosić: Karta Chase Sapphire Reserve jest jedną z najlepszych dostępnych kart podróżnych premium. Chociaż zmiany w karcie zaprezentowanej w styczniu 2020 r. Spotkały się z mieszanymi reakcjami, ta karta pozostaje ulubieńcem wielu TPG. Zdobywasz punkty Chase Ultimate Rewards za szeroki wachlarz zakupów turystycznych i gastronomicznych (ponieważ Chase definiuje obie kategorie dość szeroko), a jednocześnie uzyskujesz dostęp do luksusowych korzyści, takich jak roczny kredyt na podróż w wysokości 300 USD, dostęp do poczekalni Priority Pass, TSA PreCheck / Zwrot opłaty za zgłoszenie Global Entry, roczny kredyt DoorDash w wysokości 60 USD (na lata 2020 i 2021), co najmniej jeden rok członkostwa DashPass w DoorDash, członkostwo Lyft Pink i imponująca gama zabezpieczeń w podróży. Rezerwa Chase Sapphire właśnie porzuciła kilka nowych profitów, aby zmaksymalizować korzyści podczas pandemii.

  Kiedy nadejdzie czas, aby odebrać swoje nagrody, możesz przesłać punkty w stosunku 1: 1 do dowolnej z 10 linii lotniczych Chase i trzech partnerów transferowych do hoteli lub możesz je wymienić na określone podróże (a teraz także poza podróżami) za 1,5 centów za sztukę. Jeśli jesteś zwykłym podróżnikiem, który może wykorzystać wszystkie zalety karty, jest to doskonała karta z nagrodami, którą możesz mieć w portfelu.

  Preferowana karta kredytowa z atramentem biznesowym: najlepsza dla małych firm Bonus za rejestrację: 100 000 punktów po wydaniu 15 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy

  Stawka nagród: Zarób 3-krotnie pierwsze 150 000 USD wydane na łączne zakupy na podróże, wysyłkę, usługi internetowe, kablowe i telefoniczne oraz na zakupy reklamowe dokonane w serwisach społecznościowych i wyszukiwarkach w każdym roku rocznicy konta.

  Opłata roczna: 95 USD

  Kto powinien złożyć wniosek: Ink Business Preferred to jedna z najlepszych uniwersalnych kart kredytowych na rynku. Zdobędziesz 100 000 punktów Ultimate Rewards, wydając 15 000 $ w ciągu pierwszych trzech miesięcy. TPG wycenia punkty Ultimate Rewards po 2 centy każdy, co daje ten bonus w wartości 2000 $, gdy maksymalizujesz liczbę partnerów transferowych Chase. Lub możesz wymienić punkty za pośrednictwem portalu Chase Travel za 1,25 centa, co daje wartość 1250 USD.

  Ink Business Preferred oferuje trzykrotny (6% zwrot) w ramach szerokiego zakresu wydatków biznesowych, dając właścicielom firm wiele możliwości zdobycia nagród. Ponadto uzyskasz dostęp do pewnych solidnych korzyści, w tym ochrony podróżnej i ubezpieczenia telefonu komórkowego. Warto jednak zauważyć, że Chase obecnie wymaga logowania, aby ubiegać się o kartę. Aby obecnie korzystać z preferowanych firm z atramentem, musisz być istniejącym klientem.

  Zobacz pełną recenzję karty dla preferowanych firm atramentowych.

  Karta Blue Cash Preferred® od American Express: najlepsza dla osób dojeżdżających do pracy Oferta powitalna: kredyt w wysokości 250 USD po wydaniu 1000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy

  Stawka nagród: zdobądź 6% zwrotu gotówki w amerykańskich supermarketach (do 6000 $ zakupów w roku kalendarzowym; następnie 1%) i wybierz amerykańskie usługi przesyłania strumieniowego; 3% w tranzycie i na stacjach benzynowych w USA; 1% na wszystko inne.

  Opłata roczna: 95 USD (zobacz stawki i opłaty)

  Kto powinien się zgłosić: Blue Cash Preferred otrzymał bardzo potrzebny lifting w 2019 roku, dodając cenne kategorie bonusowe, aby nadążyć za zmieniającymi się nawykami konsumentów. Ponieważ nowa usługa przesyłania strumieniowego jest uruchamiana co drugi dzień, zarabianie 6% na przesyłaniu strumieniowym jest świetną kategorią bonusową, którą rozpoznaje tylko kilka kart.

  Ta karta jest także marzeniem każdego dojeżdżającego do pracy, z nieograniczonym 3% zwrotem gotówki na paliwo i tranzyt (w tym taksówki, przejazdy, opłaty drogowe, pociągi, autobusy i nie tylko). Chociaż karta nie zapewnia punktów Membership Rewards, pozostaje prostym sposobem na zdobywanie nagród w typowych kategoriach codziennych wydatków.

  Karta Wells Fargo Propel American Express: najlepsza do nagród za paliwo Bonus za rejestrację: 20 000 punktów po wydaniu 1000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy

  Stawka nagród: Zarabiaj 3x na posiłkach (jedzenie poza domem i zamawianie na miejscu), stacjach benzynowych, transporcie publicznym, podróżach i popularnych usługach przesyłania strumieniowego; 1x na wszystko inne

  Opłata roczna: 0 USD

  Kto powinien się zgłosić: Wells Fargo Propel oferuje niedrogi sposób na zdobywanie punktów o stałej wartości w kategoriach codziennych wydatków. Zarabianie 3x w tak szerokiej gamie kategorii jest unikalne w przypadku karty bez rocznej opłaty, co sprawia, że ​​jest to świetna opcja dla początkujących w grze z nagrodami. Jeśli masz również kartę Wells Fargo Visa Signature® (kolejną kartę bez opłat rocznych), Twoje punkty mogą być warte 1,5 centa każda. Chociaż nie jest to świetna karta nagród dla ekspertów podróżniczych ze względu na brak partnerów transferowych, początkujący mogą wiele wycisnąć z Propela.

  Informacje dotyczące podpisu wizy Wells Fargo zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  Karta Capital One Savor: najlepsza do nagród rozrywkowych Bonus za rejestrację: 300 $ po wydaniu 3000 $ na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy

  Stawka nagrody: Zdobądź 4% zwrotu gotówki na posiłki i rozrywkę; 2% zwrotu gotówki w sklepach spożywczych; 1% na wszystkie inne zakupy.

  Opłata roczna: 95 USD

  Kto powinien się zgłosić: Każdy, kto dużo wydaje na posiłki i rozrywkę, powinien rozważyć tę kartę. Capital One szeroko definiuje obie te kategorie, co oznacza, że ​​otrzymasz 4% zwrotu za restauracje serwujące dania na wynos, kawiarnie i piekarnie, bilety na koncerty, filmy, wydarzenia sportowe, a nawet atrakcje turystyczne.

  Jest to świetna wielopoziomowa struktura zarabiania dla początkujących graczy z nagrodami, ponieważ nie musisz zwracać uwagi na zmianę kategorii, a ponadto oferuje doskonałą wartość dla weteranów gry z nagrodami. Bez opłat za transakcje zagraniczne jest to idealna karta do wykorzystania przy zakupach rozrywkowych, zarówno w domu, jak i podczas podróży. Pamiętaj, że Capital One niedawno dodał również usługi przesyłania strumieniowego jako kategorię 4% do 30 września 2020 r., A Savor będzie również zarabiać 5% na Uber Eats do 31 stycznia 2021 r.

  Chase Freedom Unlimited: Najlepsze dla elastycznych nagród Bonus za rejestrację: 200 $ po wydaniu 500 $ na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy plus 5% zwrotu na zakupach spożywczych (z wyłączeniem Target i Walmart) za pierwsze 12 000 $ wydane w pierwszym roku.

  Stawka nagród: Zarabiaj nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 1,5% za codzienne zakupy.

  Opłata roczna: 0 USD

  Kto powinien się zgłosić: każdy potrzebuje karty, która zarabia na zakupach, które nie należą do żadnej innej kategorii bonusów. Tam właśnie świeci karta taka jak Chase Freedom Unlimited. Karta jest szczególnie cenna dla posiadaczy istniejących kart Chase Ultimate Rewards.

  Jeśli masz również kartę kredytową Chase Sapphire Preferred, Chase Sapphire Reserve lub Ink Business Preferred, możesz przelać swoje nagrody pieniężne z Chase Freedom Unlimited na swoje konto Ultimate Rewards. Następnie możesz wymienić te punkty po wyższej cenie za pośrednictwem portalu Chase lub przekazać je partnerom turystycznym. TPG ceni punkty Ultimate Rewards po 2 centy każdy, co podwaja wartość twoich nagród.

  Należy pamiętać, że Chase niedawno ogłosił również nadchodzące zmiany dotyczące tej karty kredytowej bez rocznej opłaty, w tym nowe kategorie bonusów.

  Metodologia Badań

  Przy wyborze naszych najlepszych kart z nagrodami przyjrzałem się wielu czynnikom – na szczycie listy znalazły się premie za rejestrację / oferty powitalne, stawki nagród i opłaty roczne. Oceniłem również elastyczność każdej karty nagród, rodzaj nagród, które zdobyła każda karta, prostotę procesu wykupu i wszelkie korzyści, które wiążą się z każdą kartą.

  To są moje najlepsze typy, ale to nie znaczy, że każda karta na tej liście jest idealnym wyborem dla każdego. Pod koniec dnia karty, które wypełniają Twój portfel, powinny pozwolić Ci zarobić więcej niż 1% lub 1x punkt na każdym dokonanym zakupie. Mam nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci zająć się większością badań i porównywania opcji kart, ale upewnij się, że wybierasz kartę, która będzie dla Ciebie odpowiednia zarówno w krótkim, jak i długim okresie.

  Jak działają karty kredytowe z nagrodami

  Karty kredytowe z nagrodami oferują posiadaczom karty wymienialne nagrody za codzienne zakupy jako zachętę do korzystania z karty. Te nagrody różnią się w zależności od wydawcy, a nawet karty do karty. Niektórzy otrzymują zwrot gotówki, podczas gdy inni oferują punkty lub mile, które można wymienić na podróże. W TPG jesteśmy skłonni podróżować kartami kredytowymi, które oferują dodatkowe korzyści i korzyści, aby poprawić nasze wrażenia z podróży, ale istnieją również niesamowite struktury nagród dostępne na najlepszych kartach cash-back.

  W rzeczywistości, na podstawie wyników ankiety TPG zleconej na początku 2020 roku, głównym celem większości posiadaczy kart przy wyborze karty kredytowej jest uzyskanie zwrotu gotówki.

  Zazwyczaj karty kredytowe z najlepszymi nagrodami pobierają roczną opłatę jako kompromis za nagrody, korzyści i inne korzyści otrzymywane przez posiadaczy kart. Jednak posiadacze kart, którzy wykorzystają to, co ich karty oferują w postaci nagród lub innych korzyści, z łatwością zrównoważy koszt jakiejkolwiek opłaty rocznej.

  Rodzaje nagród za pomocą kart kredytowych

  Wszystkie te karty zapewniają pewnego rodzaju nagrody, ale ich rodzaje różnią się w zależności od karty:

  Punkty zbywalne – są to waluty emitentów, które można przekazać określonym partnerom w celu zmaksymalizowania wartości. Na przykład wiele kart Chase zapewnia punkty Ultimate Rewards, które można wymienić na wiele różnych rzeczy za pośrednictwem portalu Chase Ultimate Rewards, ale można je również przekazać jednemu z partnerów Chase, w tym United lub Marriott. Ogólnie rzecz biorąc, tego typu karty nagród są najbardziej wartościowe ze względu na elastyczność ich wykorzystania.

  Zwrot gotówki – to najprostszy rodzaj nagrody. Zarabiasz procent od każdego zakupu, który możesz wymienić na gotówkę w późniejszym terminie. Chociaż zwrot gotówki jest zawsze wymieniany po stałej wartości, może być bardzo przydatny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych podróżników. Punkty i mile najlepiej wymieniać na rezerwacje biletów lotniczych lub hoteli, ale zwrot gotówki zapewnia większą elastyczność bez uszczerbku dla jego wartości. Możesz użyć zwrotu gotówki, aby zaoszczędzić na codziennych wydatkach związanych z podróżą lub po prostu użyć go, aby zaoszczędzić pieniądze na wyciągach każdego miesiąca.

  Hybrydowe – karty hybrydowe pojawiły się w ostatnich latach. Są to karty, które same zarabiają gotówkę, ale można je łączyć z innymi kartami, aby zamienić tę gotówkę na bardziej wartościowe waluty punktowe. Doskonałym przykładem tego typu kart jest Chase Freedom Unlimited. Otrzymujesz zwrot gotówki za zakupy, ale te nagrody można zamienić na punkty Ultimate Rewards, gdy połączysz Unlimited z inną kwalifikującą się kartą Chase. Citi Double Cash dołączył ostatnio również do hybrydowych kart cash-back.

  Program lojalnościowy – są to karty, które gromadzą punkty lub mile w określonym programie lojalnościowym, zwykle dla linii lotniczych lub hoteli. W większości przypadków karty te oferują również korzyści związane z marką, takie jak bezpłatny status elity (w przypadku kart hotelowych) lub pierwszeństwo wejścia na pokład (w przypadku kart lotniczych). Te waluty nie są tak elastyczne jak waluty zbywalne, ale nadal mogą być bardzo cenne.

  Popularne programy lojalnościowe związane z kartami kredytowymi

  Istnieje ponad tuzin programów lojalnościowych dla kart kredytowych, od programów lojalnościowych dla linii lotniczych i hoteli po programy dla wydawców. Co miesiąc TPG publikuje nasze miesięczne wyceny nagród, które pokazują, ile jest warta każda waluta punktowa lub milowa w naszych oczach, ale każdy program ma swoje zalety i wady. Trzy największe (i najcenniejsze) programy nagród dla wydawców oferują elastyczne punkty, szeroką gamę opcji kart kredytowych do zdobywania punktów oraz solidną listę partnerów transferowych.

  Ścigaj ostateczne nagrodyChase Ultimate Rewards to jeden z najlepszych programów nagród nie bez powodu. TPG wycenia punkty po 2 centy każdy i możesz wymieniać punkty za pośrednictwem portalu Chase (z premią za wykup w zależności od posiadanych kart Chase) i przekazywać punkty partnerom takim jak United i Hyatt.

  Najlepsze karty, które zdobywają Ultimate Rewards:

  Nagrody członkowskie AmexInnym najlepszym programem nagród jest Amex Membership Rewards, w którym punkty są również wyceniane po 2 centy każdy. Amex ma najszerszą sieć partnerów transferowych linii lotniczych i hotelowych – 22 – spośród programów czołowych emitentów i często można znaleźć bonusy transferowe. Oczywiście możesz również wymienić punkty za pośrednictwem portalu turystycznego Amex.

  Najlepsze karty, które zdobywają nagrody członkowskie:

  Citi ThankYouPunkty Citi ThankYou nie są aż tak cenne w oczach TPG (każdy z nich wyceniamy po 1,7 centa), ale w tym programie wciąż jest wiele do polubienia. Za pośrednictwem Citi ThankYou Points dostępnych jest kilku świetnych partnerów transferowych, w tym Avianca LifeMiles, Etihad Guest i Virgin Atlantic. Pamiętaj tylko, że Citi zrezygnowało z większości zabezpieczeń dotyczących podróży i zakupów na swoich kartach w 2019 r., Co nieznacznie obniża wartość tego programu.

  Najlepsze karty, które zdobywają Punkty ThankYou:

  Informacje dotyczące Citi Prestige i Citi Premier zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  Jak TPG ceni punkty Amex, Chase i CitiW TPG publikujemy własne wyceny punktowe, które oceniają wartość gotówkową każdego rodzaju punktów premiowych. Te wyceny są regularnie aktualizowane i oparte na szerokim zakresie czynników (takich jak średnia wartość, jaką można uzyskać z danego punktu, jak elastyczne są opcje wykupu i nie tylko), aby dać naszym czytelnikom obraz tego, ile otrzymasz w dolarach średnio z określonej waluty nagrody. Oto krótkie zestawienie aktualnych wycen TPG każdej z walut punktów (z wyłączeniem kart z nagrodami cash-back) znajdujących się na naszej liście kart kredytowych z najlepszymi nagrodami.

  Karta kredytowa Rewards
  Karta American Express Gold Citi Double Cash Card Chase Freedom Preferowana karta Chase Sapphire Karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards Chase Sapphire Reserve Preferowany atrament biznesowy Preferowana karta Blue Cash od American Express Karta Wells Fargo Propel American Express® Capital One Savor Cash Rewards Karta kredytowa Chase Freedom Unlimited
  Wycena TPG *: 2 centy1,4 centa2 centy1,7 centa1,5 centa* Wyceny TPG są obliczane przez TPG i nie są weryfikowane przez wydawcę karty.

  Jak porównać nagrody w kartach kredytowych

  Nie ma jednej uniwersalnej karty kredytowej. Wybór odpowiedniej karty zależy od Twoich indywidualnych nawyków związanych z wydatkami i celów finansowych.

  Najpierw wybierz kartę, która zarabia nagrody w kategoriach, w których wydajesz najczęściej. Jeśli każdego miesiąca wydajesz dużo na rozrywkę, zdobądź kartę (taką jak Capital One Savor), która to spełnia. Jeśli zazwyczaj latasz tą samą linią lotniczą kilka razy w miesiącu, weź kartę linii lotniczej z łączoną marką, która zapewnia dodatkowe nagrody i oferuje korzyści za te loty.

  Spójrz także na swoje cele związane z nagrodami. Szukasz oszczędności na przeloty lub pobyty w hotelu? Na początku listy powinna znajdować się podróżna karta kredytowa, na której można gromadzić punkty i mile. Chcesz zaoszczędzić na codziennych zakupach? Karta kredytowa ze zwrotem gotówki może być lepszym rozwiązaniem. Chcesz zbudować kredyt przed złożeniem wniosku o kartę najwyższego poziomu? Spójrz na karty ryczałtowe, na które łatwo uzyskać zgodę.

  Pod koniec dnia powinieneś przyjrzeć się stopie nagród, rocznej opłacie i korzyściom, aby zdecydować, które karty zapewnią Ci najbardziej długoterminową wartość. Stamtąd możesz wybrać, która karta z tymi parametrami oferuje najlepszy bonus powitalny, aby zaplanować, o którą kartę najlepiej się teraz ubiegać.

  Nie ma jednej „najlepszej karty nagród. Nie możesz się pomylić z żadną z opcji na tej liście. Znajdź kartę (lub karty), która ułatwi Ci życie i poprawi wrażenia z podróży.

  Obraz wyróżniony przez Getty Images

  Aby zapoznać się z cenami i opłatami karty Amex Gold, kliknij tutaj.

  Aby zapoznać się z cenami i opłatami karty Amex Platinum, kliknij tutaj.

  Aby zapoznać się ze stawkami i opłatami preferowanej Blue Cash, kliknij tutaj.

  Waluta punktowa: Nagrody członkowskie Amex Capital One Venture Mile Ścigaj ostateczne nagrody Punkty Citi ThankYou Wells Fargo GoFar Rewards