Najlepsze kredyty konsolidacyjne na październik 2020 r

Category: Oceny Zdolności
17 lutego 2021

Stan na środę 14 października 2020 r

Pożyczki konsolidacyjne długu to niezabezpieczone pożyczki osobiste o stałym oprocentowaniu, które umożliwiają pożyczkobiorcom łatwiejszą spłatę lub zmniejszenie salda wielu niezabezpieczonych długów. Oferują je tradycyjne banki, spółdzielcze kasy pożyczkowe i pożyczkodawcy internetowi. Sprawdź ośmiu najlepszych pożyczkodawców pożyczek osobistych na konsolidację zadłużenia i dowiedz się, co jest potrzebne, aby się zakwalifikować i jak złożyć wniosek.

 • Oferty, które pojawiają się na tej stronie, pochodzą od firm, od których ta witryna otrzymuje wynagrodzenie, co może mieć wpływ na to, jak, gdzie i w jakiej kolejności pojawiają się produkty. Ta tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich dostępnych produktów. Bankrate nie popiera ani nie poleca żadnych firm.Sprawdź stawki pożyczki osobistejOdpowiedz na kilka pytań, aby zobaczyć, do których kredytów osobistych kwalifikujesz się wstępnie. Proces jest szybki i łatwy i nie wpłynie na Twoją zdolność kredytową.

  MAKSYMALNA KWOTA KREDYTU

  Przewodnik Bankrate na temat wyboru najlepszych kredytów konsolidacyjnych

  Dlaczego warto ufać Bankrate?

  Bankrate od ponad 40 lat porównuje i bada pożyczkodawców i produkty finansowe. Setki czołowych organizacji informacyjnych polega na Bankrate jako zaufanym źródle informacji. Bankrate stara się pomóc Ci podejmować mądre, świadome decyzje dotyczące Twoich finansów. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są sprawdzane pod kątem dokładności.

  Kupując najlepszą pożyczkę konsolidacyjną zadłużenia, szukaj najniższego oprocentowania, kwoty pożyczki spełniającej Twoje potrzeby, przystępnego i realnego terminu spłaty oraz niskich lub zerowych opłat. Przedstawione tutaj szczegóły pożyczki są aktualne na dzień publikacji. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronach internetowych pożyczkodawców. Najlepszych pożyczkodawców wymienionych poniżej wybiera się na podstawie takich czynników, jak RRSO, kwoty pożyczek, opłaty, wymagania kredytowe i szeroka dostępność.

  Najlepsze oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych w październiku 2020 r

  Podsumowanie: kredyty konsolidacyjne zadłużenia w 2020 roku

  • Czym jest kredyt konsolidacyjny zadłużenia?
  • Jak wysokie stopy procentowe wpływają na Twój długŚrednie oprocentowanie kredytów konsolidacyjnychJakie są wady i zalety kredytu konsolidacyjnego?Kiedy kredyt konsolidacyjny zadłużenia ma sens?Co zrobić przed złożeniem wniosku o kredyt konsolidacyjnyJak uzyskać kredyt konsolidacyjny zadłużeniaSzczegóły: oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych w 2020 rWskazówki dotyczące najlepszego wykorzystania pożyczkiKredyt konsolidacyjny a karta kredytowa z przelewem saldaAlternatywy dla kredytów konsolidacyjnychCzym jest kredyt konsolidacyjny zadłużenia?

   Pożyczka konsolidacyjna zadłużenia to rodzaj pożyczki osobistej, która może pomóc połączyć kilka wysokoprocentowych długów w nową pożyczkę (miejmy nadzieję, że o niższym oprocentowaniu). Kredyt konsolidacyjny zadłużenia zarządzany odpowiedzialnie może pomóc zaoszczędzić pieniądze na odsetkach i potencjalnie szybciej wyjść z zadłużenia.

   Oprócz możliwości zaoszczędzenia pieniędzy na odsetkach, pożyczka konsolidacyjna zadłużenia ma jeszcze jedną dużą potencjalną zaletę: jeśli korzystasz z pożyczki konsolidacyjnej do spłaty wielu długów, zwłaszcza rachunków kart kredytowych, decyzja może mieć pozytywny wpływ na Twoją zdolność kredytową .

   Modele oceny kredytowej, takie jak FICO i VantageScore, przykładają dużą wagę do wskaźnika wykorzystania kredytu (relacji między limitami karty kredytowej a saldami). Kiedy nowa pożyczka konsolidacyjna spowoduje obniżenie wskaźnika wykorzystania kredytu, może to spowodować wzrost zdolności kredytowej.

   Oczywiście będziesz musiał unikać dokonywania opóźnionych płatności lub ponownego obciążania salda karty kredytowej na niedawno spłaconych kontach. W przeciwnym razie możesz postawić swój kredyt w gorszej sytuacji.

   Jak wysokie stopy procentowe wpływają na Twój dług

   Spłacając pożyczkę, nie tylko spłacasz pożyczoną kwotę, ale także co miesiąc spłacasz dodatkową kwotę w postaci odsetek. Jeśli masz wysokie oprocentowanie, Twoje saldo zostanie obciążone wyższą kwotą, więc spłata zadłużenia może potrwać dłużej.

   Załóżmy, że masz 5000 USD zadłużenia na karcie kredytowej i kartę wymagającą spłaty co najmniej 2% salda. Korzystając z kalkulatora karty kredytowej Bankrate, możesz zobaczyć, że minimalna płatność zaczyna się od 100 USD. Jeśli masz oprocentowanie w wysokości 5% na tej karcie, około 20 USD z minimalnej płatności zostanie przeznaczone na odsetki, a 80 USD na kapitał.

   Jeśli jednak masz 18-procentową stopę procentową, 75 USD z Twojej płatności zostanie przeznaczone na odsetki, a tylko 25 USD na kapitał. Spowodowałoby to również ponad dwukrotność czasu potrzebnego na spłatę pożyczki, a kwota odsetek, które zapłaciłbyś w okresie spłaty, przekroczyłaby początkowe saldo karty kredytowej.

   Średnie oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych

   Kredyt konsolidacyjny to rodzaj pożyczki osobistej. Od 5 sierpnia 2020 r. Średnie oprocentowanie pożyczki osobistej wynosi 11,88 procent .

   Oprocentowanie pożyczek osobistych zwykle waha się od około 6 do 36 procent. Ogólnie rzecz biorąc, wyższa ocena kredytowa pomoże zakwalifikować się do niższej stopy procentowej. Pamiętaj jednak, że pożyczkodawcy mogą wziąć pod uwagę inne czynniki, gdy ubiegasz się o pożyczkę konsolidacyjną, takie jak Twoje dochody, istniejące zobowiązania dłużne i inne.

   Jakie są wady i zalety kredytu konsolidacyjnego?
   • Możesz zaoszczędzić pieniądze. Jeśli masz kilka kart kredytowych z dwucyfrowymi stopami procentowymi i kwalifikujesz się do pożyczki konsolidacyjnej o niższym oprocentowaniu, możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na odsetkach i opłatach, które możesz zostać obciążony.
   • Upraszcza twoje finanse. Pożyczki konsolidacyjne zadłużenia łączą wiele długów w jedną miesięczną płatność. Pożyczki mają stałe oprocentowanie i ustalony okres spłaty, więc Twoje miesięczne raty pozostają bez zmian i wiesz, kiedy dług zostanie spłacony. Opłaty za karty kredytowe są zmienne, więc Twoje miesięczne płatności różnią się w zależności od salda i trudno jest wiedzieć, kiedy spłacisz długi. Nie jest wymagane żadne zabezpieczenie. Pożyczki konsolidacyjne długu są zazwyczaj niezabezpieczone. Oznacza to, że nie musisz wystawiać aktywów, takich jak dom lub samochód, aby spłacić pożyczkę. Może to zwiększyć Twoją zdolność kredytową. Jeśli korzystasz z pożyczki konsolidacyjnej, aby spłacić wiele odnawialnych sald kart kredytowych, istnieje szansa, że ​​możesz obniżyć wskaźnik wykorzystania kredytu i poprawić swoją zdolność kredytową poprzez rozszerzenie.
   • Narażasz się na większe zadłużenie. Kredyt konsolidacyjny nie pomoże, chyba że uda Ci się powstrzymać wydatki, które doprowadziły Cię do zadłużenia. Jeśli wykorzystasz pożyczkę, aby spłacić swoje karty kredytowe, a następnie ponownie zaczniesz zwiększać saldo karty, zagłębiasz się w głębszą dziurę w zadłużeniu.
   • Miesięczne płatności mogą być wysokie. Ponieważ spłacasz kilka długów pożyczką, Twoje miesięczne płatności mogą być wysokie – to nie tak, jak dokonywanie minimalnych miesięcznych płatności na kilku kartach kredytowych. Musisz mieć pewność, że poradzisz sobie ze spłatami do momentu spłaty pożyczki.Kiedy kredyt konsolidacyjny zadłużenia ma sens?

    Konsolidacja zadłużenia może być dobrym rozwiązaniem, jeśli pomoże Ci osiągnąć wartościowe cele finansowe. Jeśli rozważasz kredyt konsolidacyjny, warto zadać kilka przydatnych pytań:

    • Czy mogę kwalifikować się do niższej stopy procentowej?
    • Czy moje miesięczne zobowiązanie do zapłaty będzie niższe?Czy jest szansa, że ​​kredyt konsolidacyjny zadłużenia pomoże mi w ocenie kredytowej?Czy odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z trzech powyższych pytań? Jeśli tak, warto przeprowadzić wstępne badanie, aby sprawdzić, czy możesz wstępnie zakwalifikować się do jakiejkolwiek atrakcyjnej oferty pożyczki. „Jeśli obecnie masz wiele zobowiązań dłużnych, którymi żonglujesz, pożyczka konsolidacyjna może być sposobem na uproszczenie życia i być może zaoszczędzenie na kosztach odsetek – mówi Greg McBride, CFA, główny analityk finansowy Bankrate. „Dobry kandydat to pożyczkobiorca, który ma stały dochód, przyzwoity kredyt, dyscyplinę w powstrzymywaniu się od zwiększania zadłużenia i chęć spłaty tego, co jest obecnie zadłużone.

     Co zrobić przed złożeniem wniosku o kredyt konsolidacyjny

     Zanim wypełnisz oficjalny wniosek o pożyczkę, dobrze jest z wyprzedzeniem odrobić pracę domową. Poniżej przedstawiamy pięć ważnych kroków, które należy podjąć przed złożeniem wniosku o kredyt konsolidacyjny.

     1. Sprawdź swoje raporty kredytowe i wyniki. Zawsze dobrze jest sprawdzić swoje raporty kredytowe i wyniki przed złożeniem wniosku o jakiekolwiek finansowanie, w tym pożyczki konsolidacyjne. Stan twojego kredytu jest jednym z głównych czynników, który zadecyduje o tym, czy możesz kwalifikować się do finansowania oraz jakie oprocentowanie i warunki są skłonne zaoferować ci pożyczkodawcy.
     2. Kwestionuj wszelkie znalezione błędy w raportach kredytowych. Jeśli zauważysz błędy w raportach kredytowych, powinieneś zakwestionować je z agencjami sporządzającymi raporty kredytowe. Błędy w raportowaniu kredytów mogą potencjalnie zaszkodzić Twojej ocenie kredytowej i utrudnić zakwalifikowanie się do atrakcyjnej pożyczki konsolidacyjnej. Dowiedz się, ile możesz zapłacić każdego miesiąca. Ten kalkulator budżetu domowego może pomóc, jeśli nie masz jeszcze budżetu, z którego korzystasz każdego miesiąca. Powinieneś również przyjrzeć się, ile miesięcznie płaciłeś za istniejące długi, ponieważ w idealnym przypadku Twoim celem będzie zastąpienie tych miesięcznych płatności nowymi. Wyszukaj potencjalnych pożyczkodawców. Teraz, gdy już wiesz, jaki jest stan twojego kredytu i ile pieniędzy masz nadzieję pożyczyć, jesteś gotowy, aby rozpocząć poszukiwania pożyczkodawców, którzy mogą pasować do twojej sytuacji. Wymagania w zakresie oceny zdolności kredytowej różnią się w zależności od pożyczkodawcy, ale wielu pożyczkodawców chce pożyczkobiorcy z wynikiem FICO co najmniej 650. Jednak niektóre firmy udzielające pożyczek konsolidacyjnych współpracują z konsumentami, których wyniki mieszczą się w przedziale 600 lub nawet 500, więc nie zakładaj, że niższa ocena kredytowa spowoduje dyskwalifikację.Jak uzyskać kredyt konsolidacyjny zadłużenia

      Teraz, gdy jesteś gotowy, aby rozpocząć porównywanie pożyczkodawców, oto kilka podstawowych kroków, które powinny pomóc Ci znaleźć najlepszą ofertę dla Twojej sytuacji.

      1. Rozejrzyj się, aby uzyskać najlepsze oprocentowanie i warunki pożyczki. W tym przypadku niezwykle pomocni mogą być pożyczkodawcy, którzy oferują wstępną kwalifikację z jedynie miękką kontrolą zdolności kredytowej; Pozwalają one wyświetlać stawki na podstawie Twojej zdolności kredytowej i innych czynników bez szkody dla Twojej zdolności kredytowej.
      2. Wybierz swojego idealnego pożyczkodawcę. Następnie wypełnij wniosek i dostarcz wymaganą dokumentację. Jeśli pożyczkodawca wstępnie Cię zaakceptuje i zgodzisz się na ofertę pożyczki, następnym krokiem będzie „twarde zapytanie w raporcie kredytowym. Twarde zapytanie może nieznacznie wpłynąć na twoją zdolność kredytową. Odbierz środki z pożyczki. Technologia umożliwia złożenie wniosku o pożyczkę, uzyskanie zgody i wpłacenie pożyczki na konto w ciągu kilku dni roboczych. Jednak te ramy czasowe są różne dla różnych pożyczkodawców. Czasami otrzymanie środków z kredytu może zająć tydzień lub dłużej, w zależności od pożyczkodawcy i innych czynników. Spłać pożyczkę zgodnie z obietnicą. Jeśli spóźniasz się z płatnościami, ryzykujesz zniszczenie kredytu i zapłacenie większej kwoty, niż się spodziewałeś.Jak wybrać najlepszego pożyczkodawcęNajlepszym sposobem na wybór pożyczkodawcy jest poświęcenie czasu na rozejrzenie się i porównanie ofert pożyczek. Niektóre czynniki, które chcesz porównać, obejmują:

       • RRSO pożyczki.
       • Opłaty (inicjacja, kara przedpłaty itp.).Kwoty pożyczki.Dodatkowe funkcje lub korzyści.Jeśli pożyczkodawca pozwoli ci wstępnie zakwalifikować się i uzyskać wycenę z tylko miękkim zapytaniem o kredyt, dobrym pomysłem może być skorzystanie z okazji. Wstępna kwalifikacja z wieloma pożyczkodawcami może lepiej wyposażyć Cię w porównanie liczby jabłek w odniesieniu do całkowitego kosztu pożyczki. Pomocne mogą być również narzędzia takie jak kalkulator konsolidacji zadłużenia Bankrate.

        Szczegóły: oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych w 2020 r
        • Najlepsze dla osób o wysokich dochodach z dobrym kredytem: Best Egg
        • Najlepsze do konsolidacji zadłużenia na karcie kredytowej z kredytem poniżej średniej: Spłata Najlepsze w przypadku pożyczek o wysokiej wartości i dłuższych terminach spłaty: LightStream Najlepsze dla mniejszych pożyczek w kasie : PenFed Credit Union Najlepsze dla kredytów od uczciwych do słabych: OneMain Financial Najlepsze w przypadku dobrego kredytu i finansowania w następnym dniu: Odkryj Najlepsze dla konsumentów o niewielkiej historii kredytowej: Upstart Najlepsze do konsolidacji dużych długów: Marcus firmy Goldman Sachs Najlepsze dla osób o wysokich dochodach z dobrym kredytem: Best Egg Przegląd: Best Egg oferuje niezabezpieczone pożyczki osobiste na różne cele, w tym konsolidację zadłużenia. Najlepsze stawki i warunki otrzymują pożyczkobiorcy, którzy zarabiają 100 000 USD lub więcej i mają zdolność kredytową co najmniej 700, co jest „dobrym wynikiem w skali FICO. Niektórzy pożyczkobiorcy kwalifikują się do pożyczki do 50 000 USD, chociaż większość pożyczek waha się od 2000 do 35 000 USD.

         Korzyści: nie ma kary, jeśli spłacisz kredyt konsolidacyjny przed terminem. Podanie i zatwierdzenie odbywa się online, a pieniądze można otrzymać w ciągu jednego dnia roboczego.

         Na co zwrócić uwagę: Opłaty za udzielenie kredytu wahają się od 0,99 procent do 6,99 procent, a prowizja jest odliczana od górnej części kredytu. Tak więc, jeśli pożyczysz 10 000 USD i zapłacisz 1 procent opłaty początkowej, zostanie Ci wypłacone 9 900 USD, ale nadal zwrócisz 10 000 USD. Za opóźnienia w płatnościach pobierana jest również opłata w wysokości 15 USD.

         Pożyczający

         Najlepsze jajko Rating bankowy

         4.7 / 5.0 Min. Ocena kredytowa

         640 Szac. KWI

         5,99–29,99% Kwota pożyczki

         2000–35 000 USD Długości terminowe

         3 lub 5 lat Min. Roczny dochód

         Nieokreślony Opłaty

         Opłata za udzielenie kredytu: od 0,99% do 6,99% kwoty kredytu; Opłata za opóźnienie: 15 USD; Opłata za zwróconą płatność: 15 USD

         Najlepsze do konsolidacji zadłużenia na karcie kredytowej z kredytem poniżej średniej: Spłata

         Omówienie: Spłata różni się od innych pożyczkodawców tym, że jej osobiste pożyczki mogą być wykorzystywane wyłącznie do konsolidacji zadłużenia karty kredytowej. Proces składania wniosków i zatwierdzania odbywa się online.

         Korzyści: Nie ma żadnych opłat za zgłoszenie, kar przedpłatowych, opłat za opóźnienia ani opłat rocznych. Kredytobiorcy z oceną kredytową 640 lub wyższą mogą się kwalifikować. Podobnie jak w przypadku każdej pożyczki konsolidacyjnej, istnieje szansa, że ​​możesz podnieść swoją zdolność kredytową, jeśli będziesz przestrzegać warunków pożyczki.

         Na co zwrócić uwagę: Opłaty za rozpoczęcie działalności wahają się od 0 procent do 5 procent. Ponadto Payoff nie udziela pożyczek w Massachusetts, Mississippi, Nebraska ani Nevadzie.

         Pożyczający

         Wypłata Rating bankowy

         4,6 / 5,0 Min. Ocena kredytowa

         640 Szac. KWI

         5,99–24,99% Kwota pożyczki

         5 000–40 000 USD Długości terminowe

         2 do 5 lat Min. Roczny dochód

         Nieokreślony Opłaty

         Opłata początkowa: od 0% do 5%

         Najlepsze w przypadku pożyczek o wysokiej wartości i dłuższych terminach spłaty: LightStream

         Przegląd: LightStream oferuje niezabezpieczone pożyczki konsolidacyjne o stałym oprocentowaniu do 100 000 USD z okresem spłaty do siedmiu lat. Ale musisz mieć doskonały kredyt oraz wystarczające aktywa i dochody, aby kwalifikować się do dużej pożyczki osobistej.

         Korzyści : LightStream gwarantuje, że przebije stawki dowolnego konkurenta o 0,1 punktu procentowego. Nie ma żadnych opłat ani kar za wcześniejszą spłatę kredytu konsolidacyjnego. Proces składania wniosków i zatwierdzania odbywa się online, co umożliwia uzyskanie zgody i wpłacenie pieniędzy na konto tego samego dnia.

         Na co należy uważać: Aby się zakwalifikować, musisz mieć co najmniej 660 punktów kredytowych, a pożyczki założone bez automatycznej płatności są o 0,5 punktu procentowego wyższe.

         Pożyczający

         LightStream Rating bankowy

         4,6 / 5,0 Min. Ocena kredytowa

         660 Szac. KWI

         5,95–19,99% (z automatyczną płatnością) Kwota pożyczki

         5 000–100 000 USD Długości terminowe

         2 do 7 lat Min. Roczny dochód

         Nieokreślony Opłaty

         Żaden

         Najlepsze dla mniejszych pożyczek w kasie : PenFed

         Przegląd: Pentagon Federal Credit Union, znana jako PenFed, oferuje niezabezpieczone pożyczki osobiste o stałym oprocentowaniu na potrzeby konsolidacji zadłużenia. Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe generalnie mają niższe koszty i opłaty niż inni pożyczkodawcy, ponieważ są organizacjami non-profit, których właścicielami są ich członkowie.

         Korzyści : PenFed nie pobiera opłat za rozpoczęcie, opłat rocznych ani kar przedpłat. Możesz pożyczyć zaledwie 600 USD. Proces składania wniosków i zatwierdzania można przeprowadzić online lub w jednym z oddziałów PenFed, z zatwierdzeniem w ciągu zaledwie jednego dnia roboczego.

         Na co należy uważać: Aby otrzymać pożyczkę, należy zostać członkiem unii kredytowej, a za każdą zwłokę w spłacie naliczana jest opłata w wysokości 29 USD.

         Pożyczający

         PenFed Min. Ocena kredytowa

         Nieokreślony Szac. KWI

         6,49–17,99% Kwota pożyczki

         600–20 000 USD Długości terminowe

         1 do 5 lat Min. Roczny dochód

         Nieokreślony Opłaty

         Opłata za opóźnienie: 29 USD; Opłata za zwróconą płatność: 30 USD

         Najlepsze dla kredytów od uczciwych do słabych: OneMain Financial

         Przegląd: OneMain Financial oferuje niezabezpieczone pożyczki osobiste o stałym oprocentowaniu konsumentom z uszkodzonym kredytem. Kwoty pożyczek są mniejsze, a oprocentowanie wyższe niż w przypadku typowych pożyczek konsolidacyjnych. Twoja historia kredytowa, dochody i zadłużenie określają, czy się kwalifikujesz.

         Zalety: Nie ma kary za wcześniejszą spłatę pożyczki. Jeśli nie kwalifikujesz się do otrzymania niezabezpieczonej pożyczki osobistej, firma OneMain może przyjąć Twój samochód, łódź, kamper lub motocykl jako zabezpieczenie, pod warunkiem, że jest on ubezpieczony i wyceniony na odpowiednią wartość.

         Na co należy uważać: OneMain pobiera opłatę początkową, która różni się w zależności od stanu, i włącza ją do miesięcznych płatności. Opłaty za późne również różnią się w zależności od stanu. OneMain Financial nie działa na Alasce, Arkansas, Connecticut, Massachusetts, Rhode Island i Vermont. Ponadto pożyczkobiorcy z Florydy, Iowa, Maine, Mississippi, Północnej Karoliny, Teksasu i Zachodniej Wirginii mają niezabezpieczone limity pożyczek w wysokości od 7 000 do 14 000 USD.

         Pożyczający

         OneMain Financial Rating bankowy

         3.7 / 5.0 Min. Ocena kredytowa

         Nieokreślony Szac. KWI

         18–35,99% Kwota pożyczki

         1500–20 000 USD Długości terminowe

         2 do 5 lat Min. Roczny dochód

         Nieokreślony Opłaty

         Opłata początkowa: od 1% do 10% lub od 25 do 400 USD; Opłata za opóźnienie: od 5 do 30 USD lub od 1,5% do 15%

         Najlepsze w przypadku dobrego kredytu i finansowania w następnym dniu: Odkryj

         Przegląd: Discover oferuje niezabezpieczone pożyczki osobiste do konsolidacji zadłużenia z opcją bezpośredniej spłaty wierzycieli. Przeciętny pożyczkobiorca Discover ma bardzo dobry kredyt.

         Korzyści: Odkryj, że pożyczki osobiste nie wiążą się z żadnymi opłatami za udzielenie, kosztami zamknięcia ani karami za przedpłatę. Decyzję zatwierdzającą można uzyskać tego samego dnia, w którym złożyłeś wniosek, a pieniądze otrzymać następnego dnia roboczego, pod warunkiem, że wniosek jest dokładny i kompletny.

         Na co należy uważać: Za opóźnienia w płatnościach grozi kara w wysokości 39 USD, która jest wyższa niż opłata za zwłokę w przypadku wielu innych pożyczkodawców. Współsygnatariusze również nie są dozwolone.

         Pożyczający

         Odkryć Rating bankowy

         4.8 / 5.0 Min. Ocena kredytowa

         660 Szac. KWI

         6,99% –24,99% Kwota pożyczki

         2500–35 000 USD Długości terminowe

         3 do 7 lat Min. Roczny dochód

         25 000 $ Opłaty

         Opłata za opóźnienie: 39 USD

         Najlepsze dla konsumentów o niewielkiej historii kredytowej: Upstart

         Przegląd: Upstart oferuje niezabezpieczone pożyczki osobiste do konsolidacji zadłużenia konsumentom, którzy nie mają dużej historii kredytowej, ale mają regularne dochody. Upstart bierze pod uwagę wykształcenie kandydata, obszar studiów, potencjał zarobkowy i historię zatrudnienia.

         Korzyści: Upstart nie nalicza kar za przedpłaty. Początkowy wniosek generuje miękki kredyt, który nie wpływa negatywnie na Twój wynik, a pieniądze z pożyczki możesz otrzymać w jeden dzień roboczy po zatwierdzeniu.

         Na co należy uważać: Musisz mieć konto bankowe w USA. Upstart pobiera również opłaty początkowe w wysokości do 8 procent, co jest bardzo wysokie.

         Pożyczający

         Dorobkiewicz Rating bankowy

         4,5 / 5,0 Min. Ocena kredytowa

         600 Szac. KWI

         7,35–35,99% Kwota pożyczki

         1000–50 000 USD Długości terminowe

         3 lub 5 lat Min. Roczny dochód

         Nieokreślony Opłaty

         Opłata początkowa: do 8%; Opłata za opóźnienie: wyższa z 5% niezapłaconej kwoty lub 15 USD

         Najlepsze do konsolidacji dużych długów: Marcus firmy Goldman Sachs

         Przegląd: Marcus by Goldman Sachs oferuje niezabezpieczone pożyczki osobiste na konsolidację zadłużenia konsumentom, którzy nie mają zbyt dużej historii kredytowej.

         Korzyści: Możesz zmienić termin płatności swojego miesięcznego rachunku do trzech razy w trakcie trwania pożyczki, a limit pożyczki w wysokości 40 000 USD może pomieścić pożyczkobiorców z dużym zadłużeniem do konsolidacji.

         Na co należy uważać: współsygnatariusze nie są dopuszczani, a otrzymanie środków z pożyczki może zająć pięć dni. Konsumenci o słabych kredytach mogą się nie kwalifikować.

         Pożyczający

         Marcus użytkownika Goldman Sachs Rating bankowy

         4.7 / 5.0 Min. Ocena kredytowa

         Nieokreślony Szac. KWI

         6,99% –19,99% Kwota pożyczki

         3500–40 000 USD Długości terminowe

         3 do 6 lat Min. Roczny dochód

         Nieokreślony Opłaty

         Żaden

         Wskazówki dotyczące najlepszego wykorzystania pożyczki

         Po zaciągnięciu pożyczki konsolidacyjnej najlepiej przestrzegać kilku praktycznych zasad: