Najlepsze karty kredytowe Capital One września 2020 r

17 lutego 2021

Założona w 1994 roku Capital One jest jednym z najmłodszych głównych wydawców kart kredytowych i nadal jest zarządzana przez swojego założyciela. Ponieważ jest to młoda firma w porównaniu z konkurencją, bardziej przypomina startup niż bank, który ma ponad 100 lat.

Jego charakterystyczne zasady to nagrody No Hassle i fakt, że był jednym z pierwszych głównych wydawców kart, który nie miał żadnych opłat za transakcje zagraniczne na wszystkich kartach kredytowych. I chociaż nie ma wielu partnerów pod wspólną marką, niedawno nawiązał współpracę z największym na świecie sprzedawcą, aby wprowadzić kartę Capital One® Walmart Rewards .

Najlepsze karty kredytowe Capital One
 • Nagrody Venture® od Capital One®: Najlepsze do zdobywania nagród za podróże
 • Savor® Rewards od Capital One®: Najlepsze nagrody za posiłki i rozrywkęKarta kredytowa Capital One® VentureOne® Rewards: najlepsza do gromadzenia mil premiowych w ramach elastycznych podróżyKarta kredytowa Capital One® Quicksilver® Cash Rewards: najlepsza do uzyskania stałej stawki zwrotu gotówkiCapital One® SavorOne® Cash Rewards Credit Card: Najlepsza bezpłatna karta na nagrody za posiłki i rozrywkęPlatynowa karta kredytowa Capital One®: najlepsza do uczciwego kredytuQuicksilverOne® firmy Capital One®: najlepszy sposób na uzyskanie zryczałtowanej stawki zwrotu gotówki na wszystkich kartachZabezpieczona karta Mastercard® firmy Capital One®: najlepsza do odbudowy kredytuNagrody dla studentów Journey® od Capital One®: najlepsze dla studentówKarta Capital One® Walmart Rewards®: najlepsza do oszczędzania pieniędzy po i tak niskich cenachNajlepsze karty kredytowe Capital One

  Oto podsumowanie najlepszych kart kredytowych Capital One

  Cechy wspólne dla wszystkich kart Capital One

  Nigdy nie zapłacisz żadnych opłat za transakcje zagraniczne na swojej karcie Capital One. Capital One pozwala ustawić alerty konta i skonfigurować płatności automatyczne. Możesz to zrobić online, w aplikacji mobilnej lub nawet z poziomu wirtualnego asystenta Eno.

  Karty Capital One zawierają również system blokady karty. Ta funkcja umożliwia zablokowanie karty w aplikacji mobilnej, jeśli zostanie zgubiona, zgubiona lub skradziona. Jeśli odzyskasz kartę, możesz ją równie łatwo odblokować. Wszystkie karty Capital One są również objęte 24-godzinną pomocą w podróży, ubezpieczeniem od szkód spowodowanych kolizją, ubezpieczeniem od wypadków w podróży i rozszerzoną gwarancją.

  Metodologia

  Capital One oferuje około 20 różnych kart kredytowych, które obejmują wiele, ale nie wszystkie aspekty rynku. Wybraliśmy najlepsze karty do określonych celów, takich jak zdobywanie nagród, budowanie kredytu i posiadanie siły nabywczej dla Twojej małej firmy. Uwzględniliśmy również wybór kart, które nie mają opłaty rocznej, a także karty premium, które pobierają opłaty roczne, co jest uzasadnione korzyściami i korzyściami.

  Rzućmy okiem na 10 najlepszych kart Capital One i zobaczmy, która z nich może być dla Ciebie odpowiednia.

  Najlepsze karty kredytowe Capital One

  Od hojnego bonusu powitalnego po wysokie nagrody i korzyści premium, karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards * przemawia do szerokiego grona podróżnych. Osoby, które chcą prostoty, docenią łatwość gromadzenia i wymiany mil Capital One Reward na kredyty podróżne. Ci, którzy są zainteresowani uzyskaniem ponadprzeciętnej wartości i nie mają nic przeciwko zagłębianiu się w względną złożoność programów częstych mil, pokochają możliwość przeniesienia mil Capital One do programów partnerskich linii lotniczych.

  Możesz zebrać 100 000 mil premiowych, wydając 20 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 12 miesięcy od otwarcia konta lub nadal gromadzić 50 000 mil, jeśli wydasz 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Otrzymasz również nieograniczoną liczbę 2x mil za każdego dolara wydanego na wszystkie zakupy, podróże lub inne. Możesz również otrzymać do 100 $ w kredytach na poczet opłat za zgłoszenie do Global Entry lub TSA PreCheck co cztery lata.

  Możesz wykorzystać swoje mile na podróż na stronie Capital One lub możesz najpierw zapłacić za podróż, a następnie wymienić mile jako środki na wyciągu za pomocą Capital One Travel Purchase Eraser. Zaawansowani podróżnicy premiowi mogą przekazywać swoje mile Venture do partnerskich linii lotniczych Capital One, takich jak Air Canada, Cathay Pacific, Emirates, JetBlue i Singapur. Większość transferów ma stosunek 2: 1,5, z kilkoma wyjątkami.

  Nie ma opłaty za transakcje zagraniczne, co sprawia, że ​​ta karta jest idealna do korzystania z zagranicy. Roczna opłata wynosi 95 USD.

  Karta kredytowa Capital One® Savor® Cash Rewards * przemawia do ludzi, którzy uwielbiają wychodzić. Zarabiasz wysoki 4% zwrot gotówki za jedzenie i rozrywkę, 2% w sklepach spożywczych i 1% zwrot gotówki za wszystkie inne zakupy. Ponadto do maja 2020 r. Otrzymasz 8% zwrotu gotówki za Vivid Seats, która jest oficjalnym dostawcą biletów ESPN i jednym z największych internetowych brokerów biletów w USA. Po wydaniu 3000 USD na swoim koncie otrzymasz również 300 USD premii gotówkowej. pierwsze trzy miesiące.

  4% zwrot gotówki jest naprawdę nieograniczony i działa we wszystkich rodzajach restauracji i lokali rozrywkowych z kilkoma ograniczeniami. Praktycznie wszystkie posiłki kwalifikują się, w tym fast food, eleganckie restauracje i wszystko pomiędzy. To samo dotyczy rozrywki. Otrzymujesz 4% zwrotu na bilety na wydarzenia sportowe, filmy, programy, a nawet parki rozrywki.

  Możesz wymienić swoje nagrody jako środki na wyciągu lub jako środki za wcześniejsze zakupy, albo po prostu poprosić o czek. Karta ma roczną opłatę w wysokości 95 USD, która jest zniesiona w pierwszym roku i nie ma żadnych opłat za transakcje zagraniczne.

  Capital One® VentureOne® Rewards Credit Card * to podstawowa karta podróżna Capital One. Nowi użytkownicy otrzymują 20000 mil premiowych po spełnieniu wymogu wydatków w wysokości 1000 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy, a ta karta oferuje stałą kwotę 1,25 mili za dolara na wszystkie zakupy.

  Chociaż zarabianie 1,25-krotności mil za wydanego dolara może wydawać się nieco rozczarowujące, Capital One znacznie poprawił funkcjonalność karty, dodając opcję przeniesienia zgromadzonych mil do programów linii lotniczych. Istnieje ponad 15 linii lotniczych, w których możesz przesyłać mile Venture, w tym Air France, Air Canada, Alitalia, Cathay Pacific, JetBlue, Qantas, Qatar Airways i Singapore Airlines. Kiedy przenosisz swoje mile Capital One na mile lotnicze i wymieniasz je na drogie bilety w klasie biznes lub w pierwszej klasie, często możesz zrealizować kilka centów za każdą wykorzystaną milę.

  Jeśli chcesz wykorzystać mile VentureOne w łatwiejszy sposób, możesz je wykorzystać jako środki na wyciągu z poprzednich zakupów podróży za pomocą narzędzia Purchase Eraser. Lub możesz dokonać nowej rezerwacji podróży na capitalone.com lub dzwoniąc do Rewards Center.

  Ta karta nie ma opłaty rocznej, opłaty za transakcje zagraniczne, a początkowa RRSO 0% dla nowych zakupów w ciągu pierwszych 12 miesięcy Twojego konta (następnie 15,49% – 25,49% zmienna RRSO dla zakupów i przelewów salda).

  Jeśli potrzebujesz prostej karty, która oferuje lepszy niż przeciętny zwrot gotówki, Quicksilver może pasować do rachunku. Otrzymujesz stały 1,5% zwrot gotówki za wszystkie zakupy, więc nie ma rotujących kategorii, o których musisz pamiętać, aby się zarejestrować. Nie ma ograniczeń co do kwoty zwrotu gotówki, którą możesz zarobić, a także otrzymasz premię w wysokości 150 USD po wydaniu 500 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

  Nagrody można łatwo wymienić, prosząc o czek lub ubiegając się o kredyt na wyciągu. Lub możesz wykorzystać zwrot gotówki na pokrycie ostatniego zakupu. Możesz również wymienić na karty podarunkowe, ale gotówka jest zawsze lepsza, zwłaszcza że nie ma minimalnych wartości.

  Quicksilver oferuje kilka interesujących korzyści związanych z dostępem do wydarzeń. Premier Culinary Experiences zapewnia dostęp do specjalnych wydarzeń kulinarnych. Wielkie wydarzenia sportowe pomagają oglądać mecze z dostępem do atrakcji VIP oraz dodatkowych rabatów i korzyści. A Must-See Music Events pozwala zdobyć bilety na najbardziej poszukiwane koncerty i festiwale z dostępem do pakietów VIP, salonów posiadaczy kart na miejscu i nie tylko.

  Ta karta nie ma opłaty rocznej ani opłaty za transakcje zagraniczne. Ponadto oferuje początkowe finansowanie w wysokości 0% RRSO (następnie 15,49% do 25,49%) zarówno w przypadku transferów salda, jak i nowych zakupów. Przelewy salda mają wartość Brak.

  Capital One® SavorOne℠ Cash Rewards Credit Card * Rewards to jedna z najlepszych kart cash back bez opłat rocznych. Oferuje zwrot gotówki w wysokości 3% na zakupy w restauracji i rozrywce, 2% w sklepach spożywczych i 1% na wszystkie inne zakupy. Możesz również otrzymać premię w wysokości 150 $, gdy wydasz 500 $ w ciągu pierwszych trzech miesięcy na koncie. Jeśli lubisz jeść poza domem, uprawiać sport i występy na żywo, trudno się pomylić z tą kartą.

  Dzięki tym hojnym nagrodom możesz zarobić całkiem niezły rabat na potrzeby związane z jedzeniem i zakupami. Według raportu Bureau of Labor Statistics, przeciętne gospodarstwo domowe wydaje około 3000 USD rocznie na kolacje, a według USDA – 7000 USD na artykuły spożywcze. To przekłada się na zwrot gotówki w wysokości 230 USD rocznie. Dodaj 150 $ premii, a dla przeciętnego konsumenta otrzymasz 380 $ zwrotu gotówki w pierwszym roku. Nie ma opłaty rocznej za tę kartę ani opłat za transakcje zagraniczne.

  Kolejną wspaniałą cechą Capital One Savor One jest 15 miesięcy finansowania w wysokości 0% RRSO (następnie 15,49% do 25,49%) dla nowych zakupów i transferów salda. Przelewy salda nie mają opłaty za przelew w okresie promocyjnym, po którym przelewy stanowią 3% przelanej kwoty. Jest to przydatna zaleta, jeśli patrzysz na bardzo kosztowną pozycję i potrzebujesz dodatkowego czasu na jej spłatę lub jeśli chcesz skonsolidować swoje zadłużenie z rachunków o wysokim oprocentowaniu. Pamiętaj tylko, aby spłacić saldo przed zakończeniem kursu promocyjnego i zastosowaniem standardowej RRSO.

  Karta Kredytowa Capital One® Platinum * to prosta karta, która działa bardzo dobrze dla osób z uczciwym kredytem. Nie ma żadnych nagród ani punktów bonusowych, ale może pomóc poprawić historię kredytową i jest wygodną metodą płatności. Capital One oferuje dostęp do wyższej linii kredytowej po terminowym opłaceniu rachunków karty kredytowej przez pierwsze pięć miesięcy. Wyższe linie kredytowe są ważne nie tylko dla zwiększenia Twojej siły nabywczej, ale także dlatego, że stopień wykorzystania kredytu jest drugim najważniejszym czynnikiem w formułach oceny zdolności kredytowej, po historii płatności na czas.

  Capital One oferuje wystarczającą liczbę narzędzi finansowych, które pomogą Ci zachować kontrolę nad swoim kredytem i kontem. CreditWise zapewnia nieograniczony dostęp do Twojej oceny kredytowej i pomaga monitorować Twój kredyt. Numery kart wirtualnych pomagają zapewnić bezpieczeństwo transakcji online, a funkcja CardLock umożliwia zablokowanie karty w przypadku jej zgubienia, zgubienia lub kradzieży.

  Inne korzyści obejmują ubezpieczenie wynajmu samochodu i rozszerzoną ochronę gwarancyjną. Nie ma opłaty rocznej ani opłaty za wymianę walut, co czyni ją przydatną kartą podczas podróży zagranicznych.

  Capital One® QuicksilverOne® Cash Rewards Credit Card * to bardzo atrakcyjna karta kredytowa typu cash back, która oferuje stały, 1,5% zwrot gotówki za wszystkie zakupy. Jest dostępny nawet dla klientów ze średnim kredytem. Ta karta jest bardzo podobna do karty kredytowej Capital One® Quicksilver® Cash Rewards *, która ma taki sam zwrot gotówki w wysokości 1,5%, ale wymaga doskonałego kredytu do zatwierdzenia.

  Karta ma kilka przydatnych funkcji, takich jak rozszerzona ochrona gwarancyjna i bezpłatna usługa concierge, która może pomóc w posiłkach, rozrywce i rezerwacji podróży. Korzyści z ochrony obejmują numery kart wirtualnych zapewniające bezpieczniejsze zakupy online oraz blokadę karty, która umożliwia zablokowanie karty w przypadku jej zgubienia, zgubienia lub kradzieży. A CreditWise pozwala Ci zachować kontrolę nad swoim kredytem i powiadamia o zmianie raportu kredytowego.

  Korzyści z zarządzania umożliwiają skonfigurowanie płatności automatycznych w celu automatycznego dokonywania płatności, przeglądania powtarzających się i często używanych sprzedawców oraz zarządzania kontem podczas dojazdów do pracy lub podróży. Możesz wysłać SMS-a do Eno, asystenta Capital One, kiedy musisz zapłacić rachunek lub sprawdzić saldo.

  Quicksilver One oferuje również dostęp do wyjątkowych doznań kulinarnych, muzycznych i sportowych. Za tę kartę pobierana jest roczna opłata w wysokości 39 USD i nie ma żadnych opłat za wymianę walut.

  Zabezpieczone karty kredytowe są ważnym narzędziem do odbudowy kredytu. Sposób działania zabezpieczonej karty kredytowej jest prosty. Dokonujesz wpłaty, która służy jako zabezpieczenie. Linia kredytowa, którą otrzymujesz, jest zwykle taka sama jak depozyt, a niektóre karty kredytowe dają nawet mniej. Jeśli jednak istnieje jeden wspólny mianownik wśród większości zabezpieczonych kart kredytowych, jest to fakt, że zwykle mają one roczne opłaty.

  Jednak karta Capital One® Secured Mastercard® * ma niski minimalny zwrotny depozyt zabezpieczający w wysokości 49, 99 lub 200 USD (co wymaga dostępu do autoryzowanego konta bankowego) i nie zawiera opłaty rocznej ani odsetek karnych. W rzeczywistości jedynymi opłatami nakładanymi przez tę kartę są opłaty za opóźnienia w płatnościach i opłaty z tytułu zaliczki gotówkowej, które są typowe dla wszystkich kart kredytowych.

  Po złożeniu zwrotnej kaucji Twoje konto będzie działać tak samo, jak każda inna standardowa, niezabezpieczona karta kredytowa. Będziesz robić zakupy normalnie i będziesz musiał dokonywać regularnych comiesięcznych płatności. Twoja kaucja zostanie wykorzystana tylko w przypadku niewywiązania się z płatności. Ale dzięki regularnym płatnościom na czas Twoja zdolność kredytowa może wzrosnąć zaskakująco szybko.

  Ponieważ konsumenci używają tej karty specjalnie do budowania lub odbudowy kredytu, z pewnością docenisz funkcję CreditWise Capital One, która pozwala monitorować kredyt i wysyłać powiadomienia, gdy sytuacja się zmieni. Co najważniejsze, dostęp do wyższego limitu kredytowego uzyskasz po terminowym dokonaniu pierwszych pięciu miesięcznych płatności. Oprócz braku opłaty rocznej, Secured Mastercard nie ma opłat za transakcje zagraniczne.

  Jeśli jesteś studentem zdobywającym punkty, ale nie chcesz przegapić nagród, możesz zajrzeć do Journey® Student Rewards od Capital One® *. Ta karta oferuje 1,25% całkowitego zwrotu gotówki, który jest podzielony na dwie części. Otrzymasz 1% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy, gdy ich dokonasz, i dodatkowe 0,25%, gdy zapłacisz saldo na czas. Ponieważ i tak chcesz zapłacić na czas, a najlepiej w całości, aby uniknąć opóźnionych opłat i odsetek, jest to miła mała premia za odpowiedzialne zarządzanie kredytem.

  Wymienianie punktów jest tak proste, jak ich zdobywanie. Możesz poprosić Capital One o wysłanie czeku lub zrealizowanie nagród na środki na wyciągu lub wcześniejsze zakupy.

  Kolejną wspaniałą cechą tej karty kredytowej jest możliwość szybkiego osiągnięcia wyższego limitu kredytowego poprzez terminowe dokonanie pierwszych pięciu płatności. Wszystkie te funkcje są dostępne bez rocznych lub zagranicznych opłat za transakcje.

  Jeśli robisz zakupy w Walmart, jak wielu Amerykanów, równie dobrze możesz otrzymać za to dodatkową gotówkę. Dzięki karcie Capital One® Walmart Rewards * możesz to zrobić. Otrzymasz 5% zwrotu gotówki za zakupy w Walmart.com, który jest również ważny na odbiór i dostawę artykułów spożywczych Walmart. Otrzymasz również 5% zwrotu gotówki w sklepach fizycznych, chociaż jest pewien zwrot akcji.

  5% zwrot gotówki w sklepach fizycznych obowiązuje przez pierwsze 12 miesięcy i tylko w przypadku Walmart Pay, zastrzeżonego systemu płatności sprzedawcy. Po pierwszych 12 miesiącach otrzymasz 2% zwrotu gotówki w fizycznych sklepach Walmart. Chociaż może to być nieco rozczarowujące, głównym powodem, dla którego Walmart jest tak popularny, jest przede wszystkim to, że kupujący uważają, że jest tańszy niż konkurenci. Tak więc dla każdego, kto robi zakupy w Walmart, oprócz i tak niskich cen, otrzymasz zwrot gotówki. Karta oferuje również solidne 2% zwrotu gotówki w restauracjach i podróżach oraz 1% zwrotu na wszystkie inne zakupy.

  Członkowie mogą wymieniać gotówkę na kredyty na wyciągach, zakupy online Walmart lub kredyty za wcześniejsze zakupy. Nie ma opłaty rocznej za tę kartę ani opłat za transakcje zagraniczne.

  Jak wybrać kartę Capital One

  Capital One oferuje szeroką gamę kart kredytowych, które mogą spodobać się osobom o dowolnym profilu kredytowym. Osoby z doskonałym kredytem zostaną przyciągnięte do swoich kart premium, takich jak karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards * i karta kredytowa Capital One® Savor® Cash Rewards *. Jeśli masz dobry kredyt, karta kredytowa Capital One® Quicksilver® Cash Rewards * i karta kredytowa Capital One® VentureOne® Rewards * mogą być świetnymi sposobami na uzyskanie odpowiednio zwrotu gotówki i nagród za podróż. Osoby z uczciwym kredytem mogą wybierać spośród wielu kart, takich jak Journey® Student Rewards od Capital One® *, Walmart Mastercard i Capital One® Platinum Credit Card *. A jeśli miałeś poważne problemy z kredytem, ​​to Capital One® Secured Mastercard® * może być świetną opcją.

  Często Zadawane Pytania

  Jaka jest najlepsza karta kredytowa Capital One?

  Najlepsza karta Capital One to taka, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Dwie karty zapewniające duże nagrody to karta Capital One Venture Rewards, która oferuje 2 mile Venture za dolara na wszystkie zakupy oraz Capital One Savor, która daje 4% zwrotu gotówki na posiłki i rozrywkę.

  Jak ubiegać się o kartę kredytową Capital One?Możesz ubiegać się o kartę kredytową Capital One przez Internet na stronie internetowej Capital One lub w oddziale. Złożenie wniosku w oddziale może zapewnić lepsze warunki lub możesz otrzymać ukierunkowane oferty, jeśli jesteś już klientem Capital One.

  Ile kart kredytowych Capital One możesz mieć?Chociaż nie jest to oficjalna polityka, powszechnie mówi się, że Capital One ma limit dwóch kart osobistych na posiadacza karty. Limit ten nie dotyczy kart pod wspólną marką ani wizytówek.

  Która karta kredytowa Capital One ma najwyższy limit kredytowy?Capital One opiera limity kredytowe na historii kredytowej pożyczkobiorcy. Karty wymagające doskonałego kredytu, takie jak karta Venture Rewards, będą miały większe szanse.

  Jakie są zalety kart kredytowych Capital One?Korzyści z kart Capital One będą się różnić w zależności od typu karty. Wszystkie karty Capital One obejmują między innymi odpowiedzialność za oszustwa w wysokości 0 USD, numery wirtualnych kart kredytowych, zarządzanie kontem online i automatyczne sprawdzanie linii kredytowych.

  Jak zrealizować nagrody Capital One?Nagrody Capital One są nieograniczone i nie wygasają tak długo, jak trzymasz kartę. Wykup zależy od rodzaju karty. Karta mil, taka jak karta Venture Rewards, może służyć jako narzędzie do wymazywania zakupów związanych z podróżami lub może zostać przekazana wielu partnerom lotniczym. Nagrody z karty cash back można wymienić na zwrot gotówki lub kredyt na wyciągu. Capital One automatycznie wykupi nagrody, gdy osiągniesz wyznaczoną przez Ciebie kwotę.