Najlepsze hotelowe karty kredytowe 2020 roku

Category: Twojego Konta
17 lutego 2021

Ten post zawiera odniesienia do produktów od jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie za kliknięcie linków do tych produktów. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Aby uzyskać wyjaśnienie naszych zasad reklamowych, odwiedź tę stronę.

Uwaga redaktora: to powtarzający się post, regularnie aktualizowany o nowe informacje, w tym aktualizacje kart Amex i Chase w odpowiedzi na koronawirusa. Publikujemy oferty i treści dotyczące podróży i kart kredytowych, ponieważ wszyscy powinniśmy poświęcić ten czas na przemyślenie i zaplanowanie tego, co dalej.

Jeśli jesteś (zazwyczaj) wojownikiem drogi, lojalnym wobec określonej sieci hoteli, karta kredytowa hotelu pod szyldem wspólnej marki może być oczywista. W przeciwieństwie do kart kredytowych linii lotniczych, które często nie oferują dostatecznie mocnych korzyści uzasadniających płacenie stałej opłaty rocznej, większość kart hotelowych oferuje niezwykle cenne pakiety korzyści, z dodatkami, takimi jak rocznicowe certyfikaty bezpłatnych noclegów, bezpłatny status elity, punkty bonusowe i potencjalnie kredyty na nieruchomości. Do wielu kart hotelowych dodano ostatnio różne ograniczone czasowo korzyści niezwiązane z podróżami, aby zapewnić posiadaczom kart dodatkową wartość, gdy są uziemieni w domu podczas pandemii koronawirusa.

Nowy w The Points Guy? Zapisz się do naszego codziennego biuletynu i sprawdź nasz zaktualizowany przewodnik dla początkujących.

Chociaż hotelowa karta kredytowa może nie mieć sensu, jeśli chcesz ją przełączać między Marriott, Hiltons i mniejszymi obiektami, nadal powinieneś otrzymać kartę, która zapewnia dodatkowe punkty za pobyty w hotelu – i na szczęście jest kilka świetnych opcji, które możesz Będę chciał nie tylko na wydatki hotelowe, ale także na ogólne zakupy w podróży. Przyjrzymy się również najlepszym kartom kredytowym zapewniającym status elity hotelowej, zdobywając punkty w hotelach i bez rocznej opłaty.

Najlepsze karty kredytowe hotelowe na 2020 rok
 • Preferowana karta Chase Sapphire: najlepsza do ubezpieczenia podróżnego
 • Karta Marriott Bonvoy Brilliant American Express®: Najlepsza ogólna karta dla firmy Marriott Karta kredytowa Marriott Bonvoy Boundless: Najlepsza tania karta dla Marriott Karta kredytowa IHG® Rewards Club Premier : Najlepsza dla IHG Karta kredytowa World of Hyatt: najlepsza dla firmy Hyatt Chase Sapphire Reserve: Najlepsza karta non-cobranded do zarabiania na hotelach Green Card American Express®: Najlepsza do podróży, w tym hoteli Platinum Card® American Express: najlepsza do luksusowych hoteli Karta Hilton Honors American Express Surpass®: Najlepsza tania karta dla Hilton Karta Hilton Honors American Express Aspire Card: Najlepsza ogólnie dla HiltonJeśli szukasz najlepszej karty na pobyty hotelowe wszystkich czołowych marek hotelowych, nie ma nic lepszego niż Platinum Card® od American Express. Otrzymujesz 5 punktów Membership Rewards (zwrot 10% na podstawie wyceny TPG) za wszystkie opłacone z góry hotele zarezerwowane za pośrednictwem Amex Travel i Amex Fine Hotels & Resorts. Dodatkowo otrzymujesz automatyczny status Gold Elite zarówno w hotelach Hilton, jak i Marriott. Rzućmy okiem na pozostałe nasze najlepsze typy kart.

  W tym poście

  Porównanie najlepszych hotelowych kart kredytowych na 2020 rok

  130 000 punktów premiowych programu Hilton Honors po wydaniu 2000 USD na zakupy kartą w ciągu pierwszych 3 miesięcy członkostwa w karcie. Ponadto uzyskaj jednorazowy kredyt na wyciągu w wysokości 100 USD po użyciu nowej karty do zakupu rocznej subskrypcji Expert Flyer Premium (99,99 USD plus obowiązujące podatki, a następnie automatyczne odnowienie) w ciągu pierwszego roku. Obowiązują warunki.

  Informacje do Zielonej Karty Amex zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  Najlepsze karty kredytowe w hotelu

  Preferowana karta Chase Sapphire

  Opłata roczna: 95 USD

  Bonus za rejestrację: zdobądź 80 000 punktów bonusowych po wydaniu 4 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

  Stawki zarabiania : zarabiaj 2x na podróżach i posiłkach w restauracjach i 1x wydane na wszystkie inne zakupy na całym świecie. Przez ograniczony czas możesz zdobyć 5x punktów za przejażdżki Lyftem do marca 2022 r .; 3x na stacjach benzynowych i przy zakupach Instacart oraz 5x w wybranych serwisach streamingowych do 30 września 2020 r.

  Status elitarny: nie dotyczy

  Inne korzyści: Oprócz rezygnacji z opłat za transakcje zagraniczne, ta karta oferuje dodatkowe ubezpieczenie wynajmu samochodu, zwrot do 500 USD za opóźnienie w podróży, jeśli jesteś opóźniony o więcej niż 12 godzin lub w nocy, do 10 000 USD w przypadku anulowania podróży i ubezpieczenia na wypadek przerwania podróży oraz do 100 USD dziennie do pięciu dni zwrotu kosztów opóźnienia bagażu, jeśli Twój bagaż jest opóźniony o więcej niż sześć godzin. Stali klienci Lyft będą cieszyć się 5-krotnymi przejażdżkami Lyft, a fani usługi dostawy jedzenia DoorDash mogą skorzystać z co najmniej 12-miesięcznego członkostwa DashPass.

  Analiza: Jeśli często wydajesz na podróże – ogólnie rzecz biorąc, nie tylko w hotelach – i na posiłki, i chcesz wykorzystać swoje punkty na rezerwację podróży u partnerów lotniczych i hotelowych, w tym United i Hyatt, karta Chase Sapphire nie jest Mózgowiec. Preferowana karta Chase Sapphire to świetny wybór dla początkujących, ponieważ ma niższą roczną opłatę i nadal zapewnia cenne punkty bonusowe w szerokich kategoriach podróży i restauracji. Umożliwia przekazanie zdobytych punktów do 10 programów lojalnościowych linii lotniczych i trzech hoteli.

  Dalsze czytanie:

  Marriott Bonvoy Brilliant Amex Opłata roczna: 450 USD (zobacz stawki i opłaty)

  Oferta powitalna: zdobądź 75 000 punktów po wydaniu 3000 USD w pierwszych trzech miesiącach otwierania konta.

  Stawki zarabiania : zarobisz 6x na uczestniczących obiektach Marriott, 3x w restauracjach w USA i na lotach zarezerwowanych bezpośrednio w linii lotniczej oraz 2x na wszystkim innym.

  Status Elite: ciesz się bezpłatnym statusem Marriott Bonvoy Gold dzięki swojej karcie i uzyskaj status Marriott Bonvoy Platinum po dokonaniu 75 000 $ kwalifikujących się zakupów kartą w ciągu roku kalendarzowego. W każdym roku kalendarzowym otrzymujesz również kredyt na 15 nocy prowadzących do kolejnego poziomu elity Marriott Bonvoy.

  Inne korzyści: Każdego roku w rocznicę Twojego członkostwa otrzymasz nagrodę w postaci bezpłatnego noclegu o wartości do 50 000 punktów, do wykorzystania w standardowym hotelu kategorii 6. Każdego roku otrzymasz również do 300 USD w postaci środków na kwalifikujące się zakupy (w tym ceny pokoi) w uczestniczących hotelach Marriott Bonvoy. Ponadto skorzystaj z kredytów o wartości do 100 USD na opłaty na miejscu podczas rezerwacji pobytów na co najmniej dwie noce w obiektach Ritz-Carlton lub St. Regis. Posiadacze kart ubiegają się również o dostęp do poczekalni Priority Pass Select oraz kredyt na opłatę za zgłoszenie Global Entry lub TSA PreCheck o wartości do 100 USD co cztery lata.

  Wszystkie darmowe nagrody, które miały wygasnąć w 2020 r., Zostały przedłużone do 31 stycznia 2021 r.

  Analiza: Jeśli chcesz otrzymać kartę, za którą otrzymasz dodatkowe punkty za rezerwację pobytów Marriott i kilka elitarnych korzyści, warto przyjrzeć się karcie Marriott Bonvoy Brilliant Amex. Karta ma opłatę roczną w wysokości 450 USD (zobacz stawki i opłaty), ale roczny kredyt na wyciągu Marriott w wysokości do 300 USD zasadniczo obniża tę kwotę do 150 USD.

  Oprócz zdobycia 6x punktów za kwalifikujące się pobyty w hotelu Marriott, ta karta oferuje nagrodę w postaci bezpłatnego noclegu w obiektach, które kosztują do 50 000 punktów za noc każdego roku po rocznicy Twojego konta. Otrzymujesz również bezpłatny status Gold Elite, który zapewnia korzyści, takie jak 25% premii za punkty i dostępne miejsca na ulepszenia do ulepszonych pokoi. Możesz przejść na status Platinum po wydaniu 75 000 $ na kartę w roku kalendarzowym.

  Dalsze czytanie:

  Karta kredytowa Marriott Bonvoy Boundless Opłata roczna: 95 USD

  Bonus za rejestrację: zdobądź 5 darmowych noclegów po wydaniu 5000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

  Stawki zarabiania : zarobisz 6x na kwalifikujących się zakupach Marriott i 2x na wszystkim innym.

  Status elitarny: Automatyczny status elity Silver plus 15 elitarnych kredytów nocnych każdego roku kalendarzowego na osiągnięcie wyższego statusu. Osiągnij status Gold, wydając 35 000 USD lub więcej na swoją kartę w roku kalendarzowym.

  Inne korzyści: Co roku w rocznicę swojego konta po odnowieniu karty otrzymuj darmową nocną nagrodę o wartości do 35 000 punktów. Ciesz się darmowym Wi-Fi premium w pokoju.

  Wszystkie darmowe nagrody, które miały wygasnąć w 2020 r., Zostały przedłużone do 31 stycznia 2021 r.

  Analiza: Ta karta zarabia taką samą kwotę na pobytach Marriott, jak jej odpowiednik premium. Chociaż jesteś bardziej ograniczony do tego, gdzie możesz wykorzystać coroczną noc z nagrodami, nadal możesz uzyskać z niej wspaniałe korzyści. Po prostu nie oczekuj korzyści, takich jak podwyższenie klasy apartamentu i bezpłatne śniadanie ze statusem Silver Elite, który jest oferowany z kartą.

  Dalsze czytanie:

  Karta kredytowa IHG Rewards Club Premier Opłata roczna: 89 USD, zniesiona w pierwszym roku.

  Bonus za rejestrację: zdobądź 140 000 punktów po wydaniu 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy po otwarciu nowej karty.

  Stawki zarobków: w nieruchomościach IHG zarabiasz do 25x; 2x na stacjach benzynowych, sklepach spożywczych i restauracjach; i 1x wszędzie indziej

  Status elitarny: ciesz się automatycznym statusem IHG Rewards Platinum Elite.

  Inne korzyści: Nagroda za czwarty nocleg w przypadku pobytów premiowych obejmujących co najmniej cztery noce, roczny certyfikat za nocleg o wartości do 40 000 punktów, zwrot opłaty Global Entry / TSA PreCheck w wysokości do 100 USD i brak opłat za transakcje zagraniczne.

  IHG ogłosiło, że automatycznie przedłuża wszystkie statusy elitarne do stycznia 2022 r. Oraz ważność rocznicowych certyfikatów z nagrodami za noc. Istniejące certyfikaty, których ważność wygasa 1 marca 2020 r. Lub później, zostaną przedłużone do 31 grudnia 2020 r. Ponadto wszystkie nowe certyfikaty wydane w 2020 r. Będą ważne przez 18 miesięcy, czyli sześć miesięcy dłużej niż zwykle.

  Analiza: Nawet jeśli zatrzymujesz się w obiektach IHG tylko raz w roku, sam certyfikat noclegu z nagrodą może zwykle uzasadniać roczny koszt karty. Połącz to z automatycznym statusem Platinum Elite, a na pewno wyjdziesz na prowadzenie. Dzięki największemu w historii bonusowi za rejestrację karty, teraz jest świetny moment, aby dodać ją do swojego portfela.

  Dalsze czytanie:

  Karta kredytowa World of Hyatt Opłata roczna: 95 USD

  Premia rejestracyjna: zdobądź 25 000 punktów po wydaniu 3000 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Dodatkowo zdobądź dodatkowe 25 000 punktów po wydaniu łącznie 6 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od otwarcia konta.

  Stawki zarobków: w nieruchomościach Hyatt zarabiasz 4x; 2x w transporcie lokalnym i dojazdach do pracy (w tym usługi wywoływania przejazdów), w restauracjach, na biletach lotniczych zakupionych bezpośrednio oraz w ramach członkostwa w klubie fitness i siłowni; i 1x wszędzie indziej.

  Status elitarny: Automatyczny status Odkrywcy. Co roku otrzymujesz również pięć kwalifikujących się nocnych kredytów umożliwiających osiągnięcie kolejnego poziomu elitarnego statusu oraz możliwość zdobycia dwóch dodatkowych nocnych kredytów za każde 5000 $ wydane na karcie.

  Inne korzyści: Jedna bezpłatna noc w hotelu kategorii 1-4 każdego roku po rocznicy Twojego członkostwa oraz druga bezpłatna noc w hotelu kategorii 1-4 każdego roku, jeśli wydasz na kartę 15 000 USD w ciągu roku.

  Wszystkie niewykorzystane nagrody z datą wygaśnięcia przypadającą między 1 marca 2020 r. A 31 grudnia 2020 r. – w tym te, które nie zostały jeszcze zdobyte – zostaną automatycznie przedłużone i będą miały nową datę ważności 31 grudnia 2021 r.

  Analiza: ta karta jest objęta niewielką opłatą roczną, którą możesz łatwo odzyskać, wykorzystując rocznicowy bezpłatny nocleg, ważny w hotelach kategorii 1-4. Nawet większość niskopoziomowych nieruchomości Hyatt może kosztować 100 USD + za noc, więc powinieneś być w stanie łatwo zerwać z kartą.

  Jeśli chodzi o kategorie bonusowe, za zakupy w Hyatt otrzymasz 4x punkty za każdego dolara. TPG wycenia punkty Hyatt dość wysoko, po 1,7 centa każdy, co sprawia, że ​​zwrot ten jest wart 6,8%. To świetny zwrot, chociaż osobiście nadal wybrałbym użycie rezerwy Chase Sapphire. Zdobycie 3x punktów za dolara, które można by przelać do Hyatt (lub do United, British Airways lub Singapuru… rozumiesz?) To dla mnie lepszy zwrot niż zdobycie 4x punktów Hyatt.

  Dalsze czytanie:

  Chase Sapphire Reserve Opłata roczna: 550 USD

  Premia rejestracyjna: zdobądź 50 000 punktów bonusowych po wydaniu 4 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

  Stawki zarobków: zyskasz 3x na podróżach i posiłkach w restauracjach i 1x wydany na wszystkie inne zakupy na całym świecie. Przez ograniczony czas zdobędziesz także 10x punktów za przejazdy Lyftem do marca 2022 r .; 10 razy na wybrane usługi przesyłania strumieniowego, 5 razy na gaz i zakupy Instacart do 30 września 2020 r.

  Status elitarny: nie dotyczy

  Inne korzyści: Uzyskaj do 300 USD rocznego kredytu na podróże, które można wykorzystać na różne zakupy, dostęp do poczekalni Priority Pass i kredyt na opłatę za zgłoszenie do Global Entry lub TSA PreCheck (do 100 USD) co ​​cztery lata. Ciesz się licznymi zabezpieczeniami, takimi jak podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu, wiodące w branży ubezpieczenie w zakresie anulowania i opóźnienia podróży, zwrot kosztów zagubionego bagażu, usługi konsjerża i dostęp do Luxury Hotel & Resort Collection.

  Otrzymasz także do 120 USD w kredytach DoorDash (60 USD w 2020 r. I 60 USD w 2021 r.), Bezpłatne członkostwo w Door Dash DashPass oraz członkostwo Lyft Pink, które obejmuje zniżki na przejazdy i priorytetowe odbiory z lotniska.

  Analiza: Chase Sapphire Reserve ma te same kategorie premii za podróże i posiłki, co Chase Sapphire Preferred, ale zapewnia 3x punkty za te zakupy (z wyłączeniem kredytu podróżnego o wartości 300 USD). Inne korzyści obejmują zwrot opłaty za wniosek o TSA PreCheck lub Global Entry co cztery lata. W przeciwieństwie do Chase Sapphire Preferred – które umożliwia wymianę punktów za 1,25 centa za sztukę za pośrednictwem portalu turystycznego Chase – rezerwa pozwala wymienić punkty na 1,5 centa za sztukę. Ma roczną opłatę w wysokości 550 USD, ale jest ona skutecznie obniżona do 250 USD, jeśli weźmiesz pod uwagę 300 USD na podróż.

  Chase oferuje również szereg ograniczonych czasowo korzyści z powodu trwającej pandemii. Od wykorzystania punktów do zwrotu środków na wyciągu Instacart Express i zwiększonych zarobków – każdy znajdzie coś dla siebie.

  Dalsze czytanie:

  Zielona Karta American Express® Opłata roczna: 150 USD (zobacz stawki i opłaty)

  Oferta powitalna: zdobądź 30 000 punktów Membership Rewards po wydaniu 2000 USD na zakupy w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta. Obecne wyceny TPG wskazują, że punkty Membership Rewards to 2 centy, co daje tę ofertę powitalną o wartości 600 USD.

  Stawki zarobkowe: 3x punkty za podróże, w tym przeloty, hotele, tranzyt, taksówki i usługi przewozowe; 3x punkty w restauracjach na całym świecie; 1x mile na wszystkie inne zakupy.

  Status elitarny: nie dotyczy

  Inne korzyści: Uzyskaj do 100 USD rocznie za członkostwo Clear i do 100 USD za dostęp do poczekalni za pośrednictwem LoungeBuddy. Otrzymasz także różne zabezpieczenia podróżne i nie ponosisz żadnych opłat za transakcje zagraniczne (zobacz stawki i opłaty).

  Od maja do grudnia 2020 r. Posiadacze kart otrzymają do 80 USD na wyciągach za bezprzewodowe usługi telefoniczne zakupione bezpośrednio od dostawców usług w USA (do 10 USD miesięcznie).

  Analiza: Czcigodna Zielona Karta American Express® otrzymała znaczną aktualizację i nową opłatę roczną w 2019 r. Posiadacze kart otrzymują teraz 3x punkty za szeroką definicję podróży – w tym przeloty, pokoje hotelowe, wypożyczalnie samochodów, touroperatorzy, biura podróży, kempingi i udziały w domach, a także tranzyt obejmujący połączenia telefoniczne, autobusy, taksówki, metro, metro, opłaty drogowe i nie tylko. Otrzymasz także 3x punkty za posiłki na całym świecie i 1x za wszystko inne. 3x dla hoteli, podróży i tranzytu jest równe temu, co oferuje Chase Sapphire Reserve.

  Poza potencjałem zarobkowym karta jest objęta rozszerzoną gwarancją i ochroną zakupu. Kiedy jesteś w drodze, masz plan ubezpieczenia bagażu oraz dodatkowe ubezpieczenie od szkód i strat związanych z wynajmem samochodu, z możliwością rozszerzenia do podstawowego ubezpieczenia w ramach Premium Car Rental Protection firmy Amex. W przypadku zakupów podróżnych dokonanych za pomocą karty otrzymasz ubezpieczenie od opóźnienia podróży.

  Dalsze czytanie:

  Karta Platynowa od American Express Opłata roczna: 550 USD (zobacz stawki i opłaty)

  Oferta powitalna: zdobądź 60 000 punktów Membership Rewards, wydając 5 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta; sprawdź narzędzie CardMatch, aby sprawdzić, czy celem jest premia w wysokości 100 000 punktów ( oferta może ulec zmianie w dowolnym momencie ).

  Stawki zarabiania : zarabiaj 5x na lotach zarezerwowanych bezpośrednio w liniach lotniczych i za pośrednictwem American Express Travel. Począwszy od 1 stycznia 2021 r., Zdobądź 5x punktów do 500 000 USD na tych zakupach w ciągu roku kalendarzowego. Plus 5x punktów za przedpłacone rezerwacje hotelowe na amextravel.com i Fine Hotels & Resorts. Zarób 1x na wszystkim innym.

  Status Elite: posiadacze kart mogą zarejestrować się, aby uzyskać automatyczny status Hilton Honors Gold i Marriott Bonvoy Gold.

  Inne korzyści: prawie zbyt wiele, aby je uwzględnić. Dostęp do American Express Global Lounge Collection, która obejmuje poczekalnie Centurion, Priority Pass, Escape i Airspace, a także Delta Sky Clubs podczas lotów Delta tego samego dnia. Do 100 $ kredytu za Global Entry lub TSA PreCheck co cztery lata. Uzyskaj do 200 USD rocznych kredytów na wyciągu z opłat linii lotniczych na dodatkowe opłaty naliczane przez wybraną linię lotniczą.

  Posiadacze kart otrzymują również status VIP Ubera i do 200 USD rocznego kredytu Uber, podzielonego na miesięczne kredyty w wysokości 15 USD. Dostępny jest również kredyt w wysokości 100 USD na Saks Fifth Avenue podzielony na dwa kredyty o wartości 50 USD na dwie połowy roku, bezpłatne członkostwo w Hertz Gold Plus Rewards, Avis Preferred i National Car Rental Emerald Club Executive, dostęp do rezerwacji i korzyści Amex Fine Hotels & Resorts oraz bilety premium ze zniżką w ramach programu Amex International Airlines.

  Aby zapewnić dodatkową wartość w czasie pandemii, American Express oferuje posiadaczom kart do 320 USD w postaci kredytów na wybrane usługi transmisji strumieniowej i telefonii bezprzewodowej zakupione bezpośrednio od dostawców usług w USA (do 20 USD miesięcznie) od maja do grudnia 2020 r.

  Analiza: 5x punktów za pobyty w hotelach to bardzo solidny zwrot, ale to, co wyróżnia kartę, to przywileje, jakie oferuje w luksusowych hotelach rezerwowanych w programie Fine Hotels & Resorts. Każdy pobyt w FHR wiąże się z takimi korzyściami, jak bezpłatne podwyższenie standardu pokoju, jeśli są dostępne; odprawa w południe; 16:00 kasy; punkty na posiłki i napoje na miejscu i nie tylko. W wybranych hotelach w programie Amex FHR możesz również cieszyć się bezpłatnym noclegiem – zwykle trzecim lub czwartym – i jak zwykle otrzymasz punkty hotelowe w większości programów.

  Podczas innych pobytów w hotelach będziesz korzystać ze statusu Gold w programach lojalnościowych Hilton Honors i Marriott Bonvoy. Oba te statusy elity hotelowej uprawniają do pewnych stałych korzyści na miejscu, takich jak późne wymeldowanie i dodatkowe zarobki z pobytów. Zwróć uwagę, że przedpłacone pobyty zarezerwowane przez Amex Travel (nie FHR) zazwyczaj nie zapewniają punktów hotelowych ani korzyści elitarnych, więc aby skorzystać ze swojego statusu, musisz zarezerwować bezpośrednio.

  Dalsze czytanie:

 • Recenzja American Express PlatinumKarta Hilton Honors American Express Surpass® Opłata roczna: 95 USD (zobacz stawki i opłaty)

  Oferta powitalna: zdobądź 130 000 punktów bonusowych po wydaniu 2 000 $ w ciągu pierwszych 3 miesięcy członkostwa w karcie. Ponadto uzyskaj jednorazowy kredyt na wyciągu w wysokości 100 USD po użyciu nowej karty do zakupu rocznej subskrypcji Expert Flyer Premium (99,99 USD plus obowiązujące podatki, a następnie automatyczne odnowienie) w ciągu pierwszego roku.

  Stawki zarabiania : zdobędziesz 6x punktów w supermarketach w USA. Zarobisz także 12x na kwalifikujących się zakupach w hotelach Hilton; 6x w amerykańskich restauracjach i na stacjach benzynowych; i trzykrotnie przy wszystkich innych kwalifikujących się zakupach.

  Status elitarny: Automatyczny status Hilton Gold i możliwość zdobycia statusu Diamond, wydając 40 000 USD rocznie na kartę.

  Punkty dodatkowe zdobyte za kwalifikujące się zakupy, które zostaną przesłane na konto członka karty w programie Hilton Honors między 1 maja a 31 grudnia 2020 r., Będą uważane za punkty bazowe i będą wliczane do kwalifikacji do poziomu elitarnego i dożywotniego statusu Diamond.

  Inne korzyści: zdobądź nagrodę w postaci weekendowej nocy w programie Hilton Honors po wydaniu 15 000 USD na zakupy kartą w roku kalendarzowym. Uzyskaj co roku 10 wizyt w poczekalni Priority Pass.

  Nieaktualne certyfikaty na darmowe noce weekendowe – oraz te wydane do 31 grudnia 2020 r. – można teraz wykorzystać w każdą noc tygodnia, a te wydane między 1 maja a 31 grudnia 2020 r. Będą ważne przez 24 miesiące od daty emisja (zamiast zwykłych 12 miesięcy).

  Analiza : To jest karta, którą powinieneś mieć, jeśli nie możesz całkiem uzasadnić wysokiej opłaty za Hilton Amex Aspire. Status Hilton Honors Gold jest jednym z najcenniejszych statusów hoteli średniej klasy, dzięki czemu otrzymujesz bezpłatne śniadanie, piątą noc za darmo (plus bez opłat klimatycznych) podczas pobytów premiowych, dostępne podwyższenie klasy, bezpłatne Wi-Fi w pokoju i lobby , późne wymeldowanie i nie tylko.

  Nagroda za weekendowy nocleg może z łatwością przynieść ci kilkaset dolarów wartości, a 10 bezpłatnych wizyt w salonach Priority Pass wystarczy dla okazjonalnych podróżnych. Ponadto nadal otrzymujesz bardzo solidny zwrot w wysokości 7,2% z pobytów w Hiltonie i 3,6% zwrotu z zakupów w restauracji, supermarkecie i na stacjach benzynowych w USA (wszystko na podstawie najnowszych wycen TPG).

  Dalsze czytanie:

 • Recenzja karty Hilton Honors American Express Surpass CardKarta Hilton Honors Aspire od American Express Opłata roczna: 450 USD (zobacz stawki i opłaty)

  Oferta powitalna: zdobądź 150 000 punktów po wydaniu 4000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Ponadto uzyskaj jednorazowy kredyt na wyciągu w wysokości 100 USD po zakupie rocznej subskrypcji Expert Flyer Premium (99,99 USD plus obowiązujące podatki, a następnie automatyczne odnowienie) w ciągu pierwszego roku za pomocą nowej karty.

  Stawki zarabiania: w uczestniczących hotelach Hilton zarobisz 14x; 7x w przypadku lotów zarezerwowanych bezpośrednio w liniach lotniczych lub na amextravel.com, wynajem samochodów zarezerwowany bezpośrednio w wybranych wypożyczalniach samochodów oraz w restauracjach w USA; i trzykrotnie przy wszystkich innych kwalifikujących się zakupach.

  Status Elite: ciesz się automatycznym statusem Diamond Hilton Honors.

  Punkty bonusowe zdobyte w ramach kwalifikujących się zakupów, jeśli zostaną przesłane na konto członka karty w programie Hilton Honors między 1 maja a 31 grudnia 2020 r., Zostaną uznane za punkty bazowe i będą liczyły się do kwalifikacji do poziomu elitarnego i dożywotniego statusu diamentu.

  Inne korzyści: jeden weekendowy nocleg każdego roku po odnowieniu oraz dodatkowy nocleg w kwalifikujących się obiektach po wydaniu 60 000 USD na zakupy kartą w roku kalendarzowym. Skorzystaj z kredytów na wyciągu w wysokości do 250 USD każdego roku z członkostwa na karcie na kwalifikujące się zakupy w uczestniczących ośrodkach Hilton. Wybierz jedną kwalifikującą się linię lotniczą i otrzymaj do 250 USD w ciągu roku kalendarzowego w postaci środków na wyciągu na dodatkowe opłaty, takie jak opłaty za bagaż rejestrowany i zmianę lotu.

  Posiadacze kart otrzymują również do 100 $ w kredytach na kwalifikujące się opłaty w uczestniczących w programie Waldorf Astoria Hotels & Resorts i Conrad Hotels & Resorts w przypadku pobytów obejmujących minimum 2 noce, a także nieograniczony dostęp do poczekalni Priority Pass dla posiadacza karty i dwóch gości.

  W świetle wybuchu epidemii koronawirusa kwalifikujące się zakupy w amerykańskich restauracjach, w tym na wynos i dostawa, będą teraz kwalifikować się do korzyści w postaci kredytu w ośrodku Hilton w wysokości do 250 USD do sierpnia 2020 r. Ponadto niewygasłe certyfikaty na bezpłatne weekendowe noce – plus te wydane do 31 grudnia 2020 – może być teraz używany w każdą noc w tygodniu, a te wydane między 1 maja a 31 grudnia 2020 roku będą ważne przez 24 miesiące od daty wydania (zamiast zwykłych 12 miesięcy).

  Analiza: Aspire to najbardziej satysfakcjonująca opcja w ofercie kart Hilton. Przynosi najwięcej punktów Hilton za dolara za kwalifikujące się płatne pobyty u tej marki (14x punktów), a także oferuje całkiem niezłe roczne kredyty na podróże. Każdego roku otrzymujesz do 250 USD kredytu na wyciągu z ośrodka Hilton za kwalifikujące się zakupy na miejscu, a także roczny kredyt w wysokości do 250 USD na dodatkowe opłaty lotnicze, takie jak opłaty za bagaż.

  Inne korzyści obejmują bezpłatny status diamentowy Hilton Honors, bezpłatny weekendowy nocleg każdego roku po odnowieniu konta oraz możliwość zdobycia dodatkowego bezpłatnego weekendu, wydając 60 000 USD na kartę w roku kalendarzowym.

  Dalsze czytanie:

  Jak wybieramy najlepsze hotelowe karty kredytowe

  Wybierając odpowiednią hotelową kartę kredytową, zawsze weź pod uwagę wymagania dotyczące wydatków na bonus powitalny, ponieważ nie chcesz tego przegapić. Powinieneś złożyć wniosek tylko wtedy, gdy jesteś w stanie wygodnie pokryć wymagane wydatki i nie masz zakazu uzyskania premii powitalnej w oparciu o ograniczenia aplikacji emitenta.

  Te typy kart są oparte na wielu kryteriach: wartość programu punktowego, oferta powitalna, bonusy i inne. Popularne funkcje niektórych z tych hotelowych kart kredytowych obejmują bezpłatny status Elite, bezpłatne noclegi premiowe i kredyty na wyciągach. Przeczytaj drobnym drukiem przy każdej ofercie.

  Jak działają hotelowe karty kredytowe

  To całkiem proste. Korzystając z hotelowych kart kredytowych, zdobywasz najwięcej punktów za pobyty i aktywności w hotelu. Niektóre karty oferują więcej punktów w kategoriach takich jak restauracje, supermarkety i stacje benzynowe, a punkty bonusowe zdobywasz, jeśli masz status elity hotelowej (który niektóre karty kredytowe przyznają Ci automatycznie). Gdy zdobędziesz punkty, możesz je wymienić na bezpłatne pokoje, podwyższenie standardu pokoju, loty, wypożyczone samochody, karty podarunkowe, towary i wydarzenia specjalne.

  Jeśli jednak wybierzesz kartę, która nie jest bezpośrednio związana z hotelowym programem lojalnościowym, będziesz mieć dodatkowe opcje wykupu, gdy nadejdzie czas na wykorzystanie punktów.

  Główne zalety hotelowej karty kredytowej

  Główne zalety hotelowej karty kredytowej to hojne premie powitalne, dodatkowe punkty za wydatki hotelowe i coroczne bezpłatne noclegi. Karty premium oferują nawet kredyty na wyciągach, które można wykorzystać do zrekompensowania wydatków na nieruchomości lub nawet pokrycia przypadkowych opłat lotniczych. Roczne bezpłatne noclegi gwarantują, że otrzymasz wartość swoich pieniędzy za roczną opłatę, zakładając, że faktycznie wykupujesz je co roku. Wiele kart ma również automatyczny status elitarny.

  Kto powinien otrzymać hotelową kartę kredytową?

  Hotelowe karty kredytowe są zazwyczaj najlepsze dla tych, którzy są lojalni wobec jednej marki hotelu, takiej jak Marriott, i podróżują wystarczająco dużo, aby zdobyć punkty, które można wymienić na przyszłe pobyty.

  Te karty mogą być również doskonałym rozwiązaniem dla podróżnika, który jest lojalny wobec sieci, ale nie pozostaje wystarczająco dużo w ciągu roku, aby zdobyć elitarny status dzięki normalnym wymaganiom kwalifikacyjnym. Karty te często zapewniają skróty do statusu poprzez wydawanie, więc mogą być świetnym sposobem na odblokowanie cennych korzyści dla podróżnika.

  Jeśli nie zależy Ci na zdobywaniu punktów za pobyty w hotelach lub nie masz statusu elitarnego, możesz wybrać kartę, która zapewnia większą elastyczność, w tym możliwość wykorzystania punktów bezpośrednio na pobyty hotelowe lub transfer do programów hotelowych. Na przykład punkty Chase Ultimate Rewards mogą zostać przeniesione do IHG, Marriott lub Hyatt lub mogą zostać wykorzystane do innych wartościowych wykupów.

  Konkluzja

  Jeśli spędzasz nawet kilka nocy w roku z daną siecią, warto mieć przy sobie jedną z jej kart kredytowych hotelowych, abyś mógł cieszyć się elitarnym statusem podczas podróży. Wiele kart ma rozsądne roczne opłaty, które są więcej niż rekompensowane przez posiadaczy kart wartościowych, które mogą czerpać z bezpłatnego statusu oraz dodatkowych korzyści, takich jak coroczne bezpłatne noclegi, zniżki na pobyty premiowe i możliwości uzyskania premii. Wszystkie karty wymienione powyżej dodały również nowe korzyści w świetle pandemii. A jeśli naprawdę nie planujesz zostać w hotelu w najbliższym czasie, sprawdź nasze najlepsze karty kredytowe cash back, aby uzyskać dobre opcje codziennych wydatków.

  Nawet karty, które zapewniają elitarny status tylko na niższych szczeblach – takie jak karta Marriott Bonvoy Boundless czy karta kredytowa The World of Hyatt – mogą być tego warte dla niektórych podróżników. Nawet na tych niższych poziomach zazwyczaj zarabia się 10-15 nocy rzeczywistych pobytów w hotelu, więc chwycenie karty i odblokowanie korzyści, takich jak preferowane ulepszenia pokoju, późne wymeldowanie i preferencyjne traktowanie, może być tego warte.

  Mamy szczegółowe przewodniki na temat różnych poziomów statusu głównych programów hotelowych i korzyści, jakich możesz się spodziewać na każdym poziomie.

  Jeśli nie chcesz angażować się w jedną sieć hoteli, najlepszą opcją może być karta, która zdobywa punkty, które można przekazać, jak Chase Sapphire Preferred. Otrzymuje punkty Ultimate Rewards, które możesz przenieść do Hyatt, IHG i Marriott, aby wymienić je na pobyty premiowe.

  Zyskasz również 2 punkty za każdego dolara na karcie za szeroki zakres zakupów turystycznych i zakupów w restauracji, co równa się 4% zwrotu na podstawie wycen TPG. Wreszcie, karta oferuje również szeroką gamę korzyści związanych z ochroną podróżną oraz podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu, które może uratować dzień podczas podróży.

  Karta Chase Sapphire Reserve może być jeszcze lepszym wyborem dla osób często podróżujących, dzięki wyższym wskaźnikom zarobków i dodatkowym korzyściom. Jeśli często przebywasz w luksusowych hotelach, nie będziesz chciał przeoczyć karty Platinum od American Express – zwłaszcza, że ​​automatycznie zapewnia ona również status elity Marriott i Hilton.

  Aby zapoznać się z cenami i opłatami Marriott Bonvoy Brilliant Amex, kliknij tutaj.

  Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę Hilton Surpass, kliknij tutaj.

  Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę Hilton Aspire, kliknij tutaj.

  Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę Platinum, kliknij tutaj .

  Aby zapoznać się z cenami i opłatami karty Amex Green, kliknij tutaj.

  Dodatkowe raporty: Ethan Steinberg, Eric Rosen, Benét J. Wilson i Chris Dong.

  Zdjęcie wyróżnione dzięki uprzejmości Al Maha, Luxury Collection Desert Resort & Spa w Dubaju.

  To jest stała strona The Points Guy z najlepszymi obecnie dostępnymi hotelowymi kartami kredytowymi, więc możesz dodać ją do zakładek i regularnie sprawdzać aktualizacje. Pamiętaj, że poniżej możesz zobaczyć komentarze czytelników odnoszące się do starszych ofert.