Który raport kredytowy obsługuje Synchrony Bank Pull?

17 lutego 2021

Chociaż być może nie słyszałeś o Synchrony Bank, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że miałeś kontakt z firmą w przeszłości.

Synchrony Bank jest głównym wydawcą kart kredytowych marek sklepowych oferowanych przez takie firmy jak American Eagle, The Gap, Banana Republic, eBay i Sam’s Club.

Kiedy ubiegasz się o kartę od Synchrony, pożyczkodawca najprawdopodobniej sprawdzi Twój raport kredytowy z TransUnion .

W rzeczywistości Synchrony używa TransUnion prawie wyłącznie.

Chociaż wszystkie trzy biura informacji kredytowej wykorzystują Twoją działalność finansową jako podstawę do sporządzania raportów na Twój temat, istnieje możliwość, że każde biuro będzie miało nieco inne dane i wyniki.

Dlatego ważna jest wiedza, z którego biura informacji kredytowej będzie korzystał pożyczkodawca.

Uzyskaliśmy te informacje, przeglądając 167 zgłoszonych przez konsumentów zapytań kredytowych od stycznia 2015 r. Do grudnia 2017 r.

Te informacje pokazały, że Synchrony działa prawie wyłącznie z TransUnion.

Istnieją przypadki, w których Synchrony może sprawdzić raport innego biura, ale takie przypadki są niezwykle rzadkie.

Skąd mamy dane

Proces składania wniosków o kartę kredytową nie jest szczególnie przejrzysty.

Zwykle wypełniasz formularz zgłoszeniowy online lub osobiście i czekasz, aż pojawi się odpowiedź. Często wydaje się, że nie masz dużej kontroli nad wynikiem.

Biorąc pod uwagę, jak niejasny jest ten proces, prawdopodobnie nie jest zaskoczeniem, że pożyczkodawcy nie mówią nam, z którymi biurami kredytowymi współpracują.

Oznacza to, że zebraliśmy te informacje od osób, które ubiegały się o karty z Synchrony.

Zawsze, gdy ubiegasz się o jakąkolwiek pożyczkę, pożyczkodawca prawdopodobnie sprawdzi Twój raport kredytowy. Kiedy biuro informacji kredytowej otrzyma prośbę o kopię twojego raportu od pożyczkodawcy, biuro przyjmuje to do wiadomości.

Te „twarde ciągi w raporcie kredytowym pozostaną zapisane przez dwa lata od daty zapytania. Każde mocne pociągnięcie zmniejszy również nieco twoją zdolność kredytową.

Wykorzystaliśmy CreditBoards.com do zebrania większości danych na temat korzystania z raportu TransUnion przez Synchrony.

Ludzie używają tej strony do oceny swoich szans na zakwalifikowanie się do określonych kart. Po złożeniu wniosku o kartę użytkownicy zgłaszają takie informacje, jak dochód, ocena kredytowa, biuro, w którym wystąpił problem, oraz czy zostały zatwierdzone, czy nie.

Inni pożyczkobiorcy mogą porównać się z innymi na tablicy, aby sprawdzić, czy mają duże szanse na zdobycie karty.

Korzystamy tylko z danych z ostatnich trzech lat, aby mieć pewność, że oferujemy najbardziej aktualne informacje, jakie możemy.

Co oznaczają dla Ciebie nasze badania

Naszym celem jest pomóc Ci zidentyfikować raport kredytowy, który najbardziej wpłynie na Twoje szanse na otrzymanie karty od Synchrony.

Dzięki naszym badaniom dowiesz się, że Twój raport kredytowy TransUnion będzie tym, na który patrzy Synchrony.

Idealnie byłoby, gdyby wszystko, co robisz, aby poprawić swój wynik z jednym biurem, poprawi go we wszystkich trzech. Jednak skupienie się na jednym, zwłaszcza w przypadku błędów, może ułatwić sprawę.

Jak sprawdzić własne raporty kredytowe

Jeśli wiesz, jak istnieje wiele łatwych sposobów na bezpłatne sprawdzenie raportu kredytowego.

Nasza pierwsza rekomendacja dotyczy korzystania z AnnualCreditReport.com. Ta witryna jest jedyną oficjalnie usankcjonowaną przez rząd Stanów Zjednoczonych i nie zmusza Cię do zapisywania się w celu uzyskania dostępu do raportu.

Za pośrednictwem tej strony możesz bezpłatnie otrzymać jedną kopię raportu kredytowego z każdego biura, raz w roku kalendarzowym.

Jeśli chcesz przeglądać swoje raporty kredytowe częściej niż raz w roku, możesz odłożyć swoje prośby.

Poproś o kopię swojego raportu TransUnion, odczekaj cztery miesiące, a następnie poproś o kopię swojego raportu Experian, odczekaj kolejne cztery miesiące i poproś o kopię swojego raportu Experian. Dzięki temu co cztery miesiące otrzymasz bezpłatne aktualizacje swojego kredytu.

Wskazówka: niektórzy wydawcy kart, tacy jak Capital One i Discover, również oferują bezpłatny dostęp do raportu kredytowego jako korzyść z posiadania karty.

Jeśli chcesz pobrać kopię swojego raportu z AnnualCreditReport.com, skorzystaj z tych wskazówek.

 • Podaj dokładne informacje i sprawdź je dwukrotnie. Błędy mogą Cię tymczasowo zablokować.
 • Zostaną zadane pytania weryfikacyjne. Niektóre z nich to podchwytliwe pytania, więc nie bój się odpowiadać „żadne z powyższych.Zapisz lub wydrukuj kopię swojego raportu, gdy tylko go otrzymasz, w przeciwnym razie stracisz go, jeśli zamkniesz okno przeglądarki.Rozważ pobieranie raportu z innego biura co cztery miesiące. Dzięki temu możesz bezpłatnie otrzymywać spójne aktualizacje.Możesz również poprosić o raport telefonicznie, dzwoniąc pod numer 1-877-322-8228 lub pocztą, wysyłając formularz na adres:

  Usługa żądania rocznego raportu kredytowego

  PO Box 105281

  Atlanta, GA 30348-5281

  Żądania zgłoszone telefonicznie i pocztą zostaną wysłane pocztą w ciągu 15 dni.

  Innym sposobem uzyskania raportu kredytowego jest poproszenie banku o kopię po odmowie wydania karty kredytowej.

  Jeśli o to poprosisz, pożyczkodawcy są prawnie zobowiązani do przesłania Ci kopii raportu, który wyciągnęli, aby odrzucić Twój wniosek.

  Inne sposoby uzyskania bezpłatnych (lub po obniżonej cenie) raportów kredytowychNawet jeśli wyciągnąłeś już darmowy raport kredytowy TransUnion za rok, istnieją inne sposoby, aby go odzyskać – za darmo lub po obniżonej opłacie, która różni się w zależności od stanu.

  TransUnion: bezpłatne lub obniżone opłaty za raporty kredytowe Stan 1 wniosek Dodatkowe prośby Ramy czasowe Kalifornia 8 USD8 USDZawsze Kolorado Darmowy8 USDRok kalendarzowy Connecticut 5 USD7,50 USD12 miesięcy Gruzja DarmowyDarmowyZawsze Maine Darmowy5 USD12 miesięcy Maryland Darmowy5 USD12 miesięcy Massachusetts Darmowy8 USDRok kalendarzowy Minnesota 3 USD3 USDZawsze Mississippi DarmowyDarmowyZawsze Montana 8,50 $8,50 $Zawsze New Jersey Darmowy8 USD12 miesięcy Portoryko Darmowy11,50 $Rok kalendarzowy Vermont Darmowy7,50 USD12 miesięcy Wyspy Dziewicze 1 $1 $ZawszeJak ulepszyć swój raport kredytowy

  Po przejrzeniu raportu kredytowego możesz rozpocząć pracę nad planem poprawy zdolności kredytowej.

  W końcu Twoja ocena kredytowa opiera się na informacjach zawartych w raporcie kredytowym.

  Skorzystaj z tych wskazówek, aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie karty z Synchrony.

  Napraw wszelkie błędyPierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest poszukanie błędów w raporcie kredytowym i naprawienie ich.

  Znalezienie błędu w raporcie jest częstsze niż myślisz, a usunięcie błędów jest jednym z najszybszych sposobów na poprawę zdolności kredytowej.

  Poszukaj płatności, których nie przegapiłeś, kont, których nie otworzyłeś i tym podobnych.

  Każde biuro ma inne kroki w celu naprawienia błędów, więc upewnij się, że zapoznałeś się z różnymi procedurami i dokładnie je przestrzegasz.

  Kwestionuj zaległe kontaJeśli w przeszłości nie spłacałeś długu lub nie spłacałeś żadnych płatności, usuń te zapisy ze swojego raportu.

  Skontaktuj się z pożyczkodawcami i negocjuj z nimi, aby ustalić plan spłaty lub uregulować dług.

  Zmniejsz salda zadłużeniaDuża część Twojej zdolności kredytowej opiera się na aktualnym zadłużeniu.

  Jeśli jesteś mocno zadłużony, pożyczkodawcom to źle wygląda. Pożyczkodawcom zależy głównie na odzyskaniu pieniędzy, a pożyczanie pieniędzy komuś, kto ma dużo długów, wygląda na zły zakład.

  Spłata istniejących długów może pomóc Ci poprawić swój wynik.

  Zwiększ swoje limity kredytoweInną rzeczą, na którą zwracają uwagę pożyczkodawcy, jest procent Twoich limitów kredytowych, z których korzystasz. Jeśli wyczerpujesz swoje karty kredytowe, pożyczkodawcy prawdopodobnie pomyślą, że masz poważne kłopoty finansowe.

  Jeśli prawie nie wykorzystujesz któregokolwiek z dostępnych kredytów, prawdopodobnie poradzisz sobie z dodatkowym długiem.

  Zwykle możesz zażądać zwiększenia limitu kredytowego na istniejących kartach kredytowych za pośrednictwem portalu internetowego pożyczkodawcy.

  Zwiększenie limitów kredytowych zmniejszy wykorzystanie kredytu, poprawiając Twój wynik.

  Kiedy Twój raport kredytowy zostanie zaktualizowany

  Twój raport kredytowy nie jest aktualizowany codziennie, więc będziesz musiał poczekać, aż wszelkie wprowadzone zmiany zostaną odzwierciedlone w raporcie kredytowym.

  W rzeczywistości większość pożyczkodawców przesyła informacje do biur informacji kredytowej tylko raz w miesiącu, pod koniec okresu rozliczeniowego.

  Ostatecznie może minąć kilka tygodni, zanim zmiany, takie jak zmniejszone saldo lub wyższe limity kredytowe, zostaną odzwierciedlone w Twojej ocenie kredytowej.

  Oznacza to, że musisz zacząć pracować nad poprawieniem swojej zdolności kredytowej na długo przed złożeniem wniosku o pożyczkę.

  Twoje dochody i wydatki również mają znaczenie

  Nie zapominaj, że Twoje dochody i wydatki mogą wpłynąć na Twoje szanse na otrzymanie pożyczki w takim samym stopniu, jak na kredyt.

  Kiedy ubiegasz się o kartę kredytową, Synchrony prawdopodobnie zapyta o Twój roczny dochód i miesięczne płatności za mieszkanie.

  Synchrony robi to, ponieważ chce wiedzieć, ile pieniędzy pozostało Ci każdego miesiąca na płatności kartą kredytową.

  Rozważmy ten przykład:

  Jeśli zarabiasz 1000 USD miesięcznie i wydajesz 70 USD na mieszkanie, jest mało prawdopodobne, że będziesz mógł opłacić rachunki nową kartą kredytową. Jeśli zarabiasz 8 000 $ miesięcznie i wydajesz 3 000 $ na mieszkanie, istnieje znacznie większa szansa na dokonanie płatności.

  Wniosek

  Ubieganie się o kartę kredytową może być trudnym i stresującym procesem, zwłaszcza że trudno jest wiedzieć, jak naprawdę przebiega proces składania wniosku.

  Pamiętaj o tych wskazówkach, a możesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie karty kredytowej od Synchrony.

  Zadać pytaniezło czające sięWtorek, 24 kwietnia 2018 04:56Nie powinno to skutkować tak długo, jak długo konto, do którego masz uprawnienia, pozostaje aktualne i nie zostanie zrealizowane. Może to być szkodliwe, jeśli wynik obniża kredyt / pokazuje brakujące płatności / zamyka konto / obniża wszystkie kredyty itd. pamiętaj, że nadal może to wpłynąć na Twój wynik nie tylko przez brak płatności, ale także saldo może mieć wpływ na Twój wynik, jeśli ma konto o wysokim poziomie wykorzystania.

  Gdybym był tobą, niezależnie od tego, czy to konto jest nadal dobre, poprosiłbym o usunięcie go, chyba że naprawdę chcesz powierzyć swój wynik komuś, kto może nie płacić rachunków. to bardziej słowo przestrogi.

  christopherverserPoniedziałek, 16 kwietnia 2018 13:31Jeśli jestem autoryzowanym użytkownikiem mojej karty kredytowej współlokatora, a jego wynik zostanie naruszony przez obraźliwe raportowanie, czy to również zaszkodzi mojemu wynikowi