Jak zamknąć konto Royal Bank of Scotland?

Category: Imię I Nazwisko
17 lutego 2021

W Wielkiej Brytanii działa tak wiele banków. A Royal Bank of Scotland jest jednym z głównych banków w Wielkiej Brytanii. Jeśli chcesz zamknąć konto bankowe, pomogę Ci dzisiaj. W tym artykule powiem Ci, jak możesz zamknąć konto Royal Bank of Scotland. Ten bank jest często określany jako RBS.

Więcej szczegółów na temat tego banku podam w dalszej części artykułu. Jeśli zaczniemy szukać powodów do zamknięcia konta bankowego. Otrzymamy po prostu zbyt wiele powodów, dla których ludzie chcą go zamknąć. Ale każdy ma inny powód i inną historię, którą może się podzielić.

A propos, jaki jest powód zamknięcia konta Royal Bank of Scotland? Jeśli chcesz podzielić się swoim powodem. Następnie możesz to zrobić, komentując poniżej. Robiąc to, możesz podzielić się powodem ze mną i innymi osobami, które czytają ten artykuł.

Royal Bank of Scotland umożliwia posiadaczom rachunków zamknięcie konta bankowego na trzy sposoby. W tym artykule wyjaśnię obie te metody. Zanim jednak przejdziemy do dalszej części, podzielę się z wami kilkoma informacjami na temat RBS.

Informacje o Royal Bank of Scotland
Rodzaj banku Pomocniczy
JEST W GB00B7T77214
Założony 1727
Główna siedziba Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania
CEO (2020) Alison Rose
Przewodniczący (2020) Howard Davies
Właściciel NatWest Holdings
Liczba pracowników 71,200
Stronie internetowej rbs.co.uk

Co się stanie, jeśli Twoje konto ma zaległe opłaty?

Ludzie często zadają mi to pytanie. Co zrobić, jeśli ich konto bankowe jest przekroczone lub ma zaległe opłaty? Odpowiem na to pytanie.

Nie ma możliwości zamknięcia konta bankowego, dopóki nie uregulujesz wszystkich zaległych opłat. Musisz przelać wystarczającą ilość środków na swoje konto bankowe, aby zaległe opłaty zostały rozliczone.

Następnie możesz zamknąć swoje konto bankowe.

Metody zamknięcia konta Royal Bank of Scotland

Wspomniałem już, że RBS umożliwia swoim klientom zamknięcie konta bankowego na dwa sposoby. Są jak wspomniano poniżej

  • Online z pomocą bankowości cyfrowej.
  • Wysyłając list motywacyjny.I odwiedzając lokalny oddział RBS.Korzystanie z bankowości cyfrowej
  • Odwiedź witrynę internetową bankowości cyfrowej RBS.
  • Wprowadź poprawne dane logowania i kliknij Kontynuuj.Teraz otwórz stronę „Podsumowanie konta.Wybierz konto bankowe, które chcesz zamknąć.Kliknij „Wyświetl szczegóły konta.Kliknij „Chcesz zamknąć swoje konto? połączyć.Wypełnij formularz online, a Twoje konto bankowe zostanie zamknięte.Wysyłając list motywacyjny
  • Napisz list motywacyjny z tematem „Zamykanie konta bankowego RBS
  • Podaj swoje pełne imię i nazwisko.Po pełnym imieniu i nazwisku podaj numer rozliczeniowy i numer konta bankowego.Podaj swój numer telefonu kontaktowego i adres pocztowy.Posiadacz konta musi podpisać list motywacyjny.Wyślij ten list motywacyjny na adres „Mail Scanning, Account Closures, 1 Hardman Boulevard, Manchester, M3 3AQ.Odwiedzając lokalny oddział RBS
  • Odwiedź najbliższy oddział Royal Bank of Scotland.
  • Noś przy sobie swoją kartę debetową, kod PIN i dowód tożsamości.Zwróć się do urzędnika banku zajmującego się zamykaniem kont.Poinformuj urzędnika banku, że chcesz zamknąć swoje konto bankowe.Przekaż im informacje, o które proszą.Twoje konto bankowe zostanie zamknięte.Jak skontaktować się z Royal Bank of Scotland?Jeśli chcesz uzyskać jakiekolwiek informacje z RBS, możesz skontaktować się z nimi, korzystając z poniższych danych kontaktowych. I dołożyłem wszelkich starań, aby podać jak najdokładniejsze informacje w tym artykule. Ale bardzo polecam zweryfikowanie tych informacji przed osobistym użyciem.

    Numer telefonu : 0345724 2424 Strona internetowa: www.rbs.com/rbs/about/contact-us/customer-contacts.html Facebook: www.facebook.com/royalbankofscotland Twitter: twitter.com/RBS
Wniosek

Oto 3 metody, z których możesz skorzystać w celu zamknięcia konta Royal Bank of Scotland. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz to skomentować poniżej.