Jak uzyskać wstępne zatwierdzenie karty American Express

Jak uzyskać wstępne zatwierdzenie karty American Express
Category: Zwrotu Gotówki
16 października 2020

Wstępnie zakwalifikowane oferty mogą zwiększyć Twoje szanse na zdobycie wymarzonej karty

damircudic / Getty Images

12 listopada 2019 r

streszczenie

Wiele kart American Express jest trudniejszych do zakwalifikowania, ale możesz dowiedzieć się, do czego prawdopodobnie zostaniesz zatwierdzony, sprawdzając wstępnie zakwalifikowane oferty.

Treść tej strony jest aktualna na dzień opublikowania; Jednak niektóre z naszych ofert partnerskich mogły wygasnąć. Zapoznaj się z naszą listą najlepszych kart kredytowych lub skorzystaj z naszego narzędzia CardMatch , aby znaleźć karty dopasowane do Twoich potrzeb.

Niezbędne lektury, dostarczane co tydzień

Zasubskrybuj, aby co tydzień otrzymywać najważniejsze wiadomości tygodnia w swojej skrzynce odbiorczej.

Twoja podróż z kartą kredytową oficjalnie trwa.

Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

Dla tych, którzy martwią się spełnieniem tych wymagań, złożenie wniosku o kartę może wydawać się zbyt ryzykowne i ryzykować odrzucenie wraz z ciężkim ściągnięciem kredytu.

Na szczęście istnieje świetny sposób, aby dowiedzieć się, do których kart Amex możesz się kwalifikować. Dzięki wstępnie zakwalifikowanym ofertom możesz sprawdzić, które karty American Express prawdopodobnie zostaną zatwierdzone – dzięki czemu proces składania wniosku nie będzie się stresował. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, gdzie oceniać te oferty.

Najlepsze karty Amex do wstępnie zakwalifikowanych ofert

Codzienne wydatki

Nagrody

Korzyści luksusowe

6% zwrotu gotówki na wybrane subskrypcje transmisji strumieniowej w USA

3% zwrotu gotówki na stacjach benzynowych w USA

3% zwrotu gotówki za przejazd, w tym taksówki / wspólne przejazdy, parking, opłaty drogowe, pociągi, autobusy i inne

1% zwrotu gotówki za inne zakupy

4 punkty za dolara w supermarketach w USA za zakupy do 25 000 USD rocznie (następnie 1 punkt za dolara)

3 punkty za dolara za loty zarezerwowane bezpośrednio w liniach lotniczych lub na amextravel.com

5 punktów za dolara za opłacone z góry hotele zarezerwowane na amextravel.com

Sprawdź oferty na CardMatch

Jednym z miejsc, w których można sprawdzić wstępnie zakwalifikowane oferty American Express, jest CardMatch , narzędzie oferowane tutaj na CreditCards.com. Aby sprawdzić swoje oferty, wystarczy wprowadzić podstawowe dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz adres, a także cztery ostatnie cyfry numeru ubezpieczenia społecznego.

Gdy sprawdzasz oferty wstępnie zakwalifikowanych kart na CardMatch, nie powoduje to gwałtownego ściągnięcia kredytu. Zamiast tego oferty są przedłużane na podstawie miękkiego przyciągania – co oznacza, że ​​nie musisz się martwić, że zepsujesz swój wynik.

Po wprowadzeniu wymaganych informacji będziesz mógł wyświetlić pełną listę ofert wstępnie zakwalifikowanych kart i inne sugestie od American Express, a także od wielu innych wydawców kart.

Ponadto American Express umożliwia kandydatom sprawdzanie wstępnie zakwalifikowanych ofert bezpośrednio na stronie American Express. Podobnie jak w przypadku CardMatch, wprowadzasz dane osobowe i ostatnie cztery cyfry numeru ubezpieczenia społecznego.

Wstępnie zakwalifikowane oferty American Express nie powodują dużego obciążenia Twojego kredytu, dopóki nie złożysz wniosku.

Inne sposoby wstępnej kwalifikacji do kart Amex

Chociaż najłatwiejszym sposobem uzyskania wstępnie zakwalifikowanej oferty od American Express jest skorzystanie z oferty online, możesz otrzymać ofertę pocztą. Jeśli masz jakiekolwiek konta w American Express, pamiętaj, aby aktualizować swoje dane kontaktowe, aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie jednej z tych ofert.

Zwiększ swoje szanse

Jak wspomniano, większość kart American Express jest przeznaczona dla użytkowników z dobrym lub doskonałym kredytem (powyżej 670). Jeśli znajdujesz się na krawędzi tego progu – lub masz nadzieję, że zakwalifikujesz się do otrzymania jednej z bardziej ekskluzywnych kart wydawcy, takiej jak The Platinum Card® firmy American Express – możesz podjąć kroki, aby poprawić swoją zdolność kredytową przed złożeniem wniosku.

Możesz to zrobić, płacąc zawsze rachunki na czas i utrzymując ogólne wykorzystanie kredytu na niskim poziomie. Jeśli chcesz zwiększyć swoją historię kredytową, możesz również poprosić członka rodziny o dodanie Ciebie jako autoryzowanego użytkownika do jednego ze swoich kont. Ta strategia ma swoje wady i zalety, ale może zwiększyć Twój wynik i dodać do pliku kredytowego, o ile odpowiada za to główny posiadacz karty.

Wstępna kwalifikacja nie gwarantuje zatwierdzenia

Wstępna kwalifikacja do oferty karty kredytowej to świetny sposób, aby dowiedzieć się, czy zostaniesz zaakceptowany, ale pamiętaj – to nie jest gwarancja. Możesz otrzymać wstępną ofertę karty tylko po to, aby odmówić przyjęcia karty. Niemniej jednak Twoje szanse znacznie wzrosną, jeśli najpierw dokonasz wstępnej kwalifikacji.

Jeszcze jedna ważna rzecz, na którą należy zwrócić uwagę: American Express słynie z oferowania różnych bonusów wprowadzających na różne sposoby. Oznacza to, że oferta, którą otrzymasz w CardMatch lub w poczcie, może nie być taka sama, jak ta, którą widzisz na stronie internetowej. W wielu przypadkach możesz zdobyć większą premię, składając wniosek w ramach wstępnie zakwalifikowanej oferty – ale zawsze powinieneś porównać, aby upewnić się, że otrzymujesz dobrą ofertę.

Końcowe przemyślenia

Dla tych, którzy martwią się o szanse zatwierdzenia Twojej karty kredytowej, wstępnie zakwalifikowane oferty to świetny sposób, aby dowiedzieć się z wyprzedzeniem, które karty są w Twoim zasięgu. Dzięki kilku różnym metodom oceniania tych ofert, American Express ułatwia maksymalizację swoich szans na zdobycie wybranej karty.

Treść redakcyjna tej strony opiera się wyłącznie na obiektywnej ocenie naszych autorów i nie jest napędzana przez dolary reklamowe. Nie został dostarczony ani zlecony przez wydawców kart kredytowych. Możemy jednak otrzymać rekompensatę, gdy klikniesz linki do produktów naszych partnerów.

Emily Sherman jest redaktorką CreditCards.com, która koncentruje się na nowościach i rekomendacjach dotyczących produktów. Jest także jednym z założycieli To Her Credit, dwutygodniowej serii porad finansowych dla kobiet dla kobiet. Kiedy nie pisze o kartach kredytowych, przeznacza własne punkty i mile na planowanie następnych wielkich wakacji.

Co dalej?

Chase Freedom® i Chase Freedom Unlimited® – najlepsze połączenie cash back?

Połączenie Chase Freedom® i Chase Freedom Unlimited® może dać potężny cios. Wykorzystując w pełni rotacyjne kategorie karty Chase Freedom i nieograniczoną stawkę 1,5% karty Freedom Unlimited przy każdym zakupie, możesz zarobić 540 $ w gotówce w pierwszym roku członkostwa.