Gdzie kupić międzynarodowe karty podarunkowe Visa i karty przedpłacone Visa

Category: American Express
17 lutego 2021

Krótka odpowiedź: Kart podarunkowych Visa można używać tylko w kraju, w którym je kupujesz. Ze względu na tę zasadę w Stanach Zjednoczonych nie ma sklepów sprzedających międzynarodowe karty podarunkowe Visa. W Internecie GiftCardStore sprzedaje międzynarodowe karty podarunkowe Visa, ale tylko z dostawą do Australii lub Nowej Zelandii. Ponadto Rybbon sprzedaje międzynarodowe karty podarunkowe Visa, ale tylko dla firm, a nie do użytku osobistego.

Chociaż nie możesz używać standardowej karty podarunkowej Visa na całym świecie, możesz używać karty debetowej Visa Prepaid na całym świecie, o ile wystawca zezwala na transakcje międzynarodowe. Karty debetowe Visa Prepaid są dostępne w wielu instytucjach finansowych i sprzedawcach detalicznych, w tym w BB&T, Kroger, PNC Bank, Ralphs, TD Bank i Walmart.

Poniżej odpowiadamy na więcej pytań dotyczących kart podarunkowych Visa i kart przedpłaconych Visa.

Spis treści

Gdzie kupić międzynarodowe karty podarunkowe Visa

Kart podarunkowych Visa można używać tylko u sprzedawców i na stronach internetowych w kraju, w którym kupujesz karty podarunkowe. Tak więc, jeśli kupisz kartę podarunkową Visa w USA, nie będziesz mógł z niej korzystać poza Stanami Zjednoczonymi

Sprzedawcy tacy jak Amazon, CVS, The Home Depot, Lowe’s, JCPenney i Walmart sprzedają karty podarunkowe Visa. Sprawdziliśmy zasady korzystania z kart podarunkowych Visa w każdym sklepie i stwierdziliśmy, że karty podarunkowe sprzedawane w tych sklepach mogą być używane tylko w Stanach Zjednoczonych. Zasady te dotyczą również kart podarunkowych Visa sprzedawanych przez instytucje finansowe i kart podarunkowych Vanilla Visa.

Kupowanie międzynarodowych kart podarunkowych Visa przez InternetSprzedawcy ze Stanów Zjednoczonych, w tym sprzedawcy kart podarunkowych wyłącznie online, tacy jak Gift Card Mall i GiftCards.com, nie sprzedają międzynarodowych kart podarunkowych Visa w swoich witrynach internetowych. Większość międzynarodowych sprzedawców detalicznych – w tym międzynarodowe witryny Amazon, takie jak Amazon.co.uk i Amazon.fr – albo nie sprzedaje międzynarodowych kart podarunkowych Visa przez Internet, albo nie zezwala na ich zakup klientom mieszkającym poza krajem, w którym ma siedzibę firma. Następujący sprzedawcy internetowi sprzedają międzynarodowe karty podarunkowe Visa, ale z ograniczeniami:

GiftCardStoreUwaga: GiftCardStore oferuje karty podarunkowe Mastercard i Visa z dostawą tylko do Australii i Nowej Zelandii.

 • Dostępne karty podarunkowe Visa: Karty Visa z możliwością dostosowania do kwoty 500 AUD
 • Dostawa karty podarunkowej:pocztąMetody płatności:Mastercard, American Express lub Visa; wszystkie zakupy są dokonywane w dolarach australijskich, więc Twoja karta musi umożliwiać transakcje zagraniczneWymagania:
  • Możesz złożyć zamówienie spoza Australii, ale adres dostawy musi znajdować się w Australii lub Nowej Zelandii
  • Odbiorca musi aktywować kartę w ciągu trzech miesięcy od jej otrzymania Opłaty:

   • 2,5% opłata za przetwarzanie karty kredytowej
   • Opłaty za wysyłkę różnią się w zależności od karty i metody dostawy Dowiedz się więcej lub kup kartę w GiftCardStore.com.auRybbonUwaga: Rybbon oferuje usługi związane z kartami podarunkowymi tylko dla firm i organizacji. Aby utworzyć konto, musisz użyć służbowego adresu e-mail, a Rybbon nie zezwala na użytek osobisty.

    • Dostępne karty podarunkowe Visa:karty podarunkowe Visa w USD i CAD (karty podarunkowe Mastercard dostępne w EUR i GBP)
    • Dostawa kart podarunkowych:e-mail i portfel cyfrowy Metody płatności: amerykańskie karty kredytowe, czeki, przelewy bankowe Wymagania:
     • Musisz założyć darmowe konto Rybbon On Demand
     • Brak minimalnego zakupu Opłaty:

      • 10% wartości każdej karty podarunkowej
      • Dowiedz się więcej lub zarejestruj się na Rybbon.netGdzie kupić międzynarodowe karty przedpłacone Visa

       Podczas gdy karty podarunkowe Visa mogą być używane tylko w kraju, w którym zostały zakupione, karty debetowe Visa Prepaid są zazwyczaj ważne na całym świecie. Przedpłacone karty debetowe mogą być używane wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa (z wyjątkiem krajów, w których jest to ograniczone przez prawo federalne), można je ponownie doładować, używać w bankomatach i zapewniać korzyści w postaci wymiany karty w przypadku zgubienia lub kradzieży karty.

       Należy pamiętać, że karta Visa Prepaid nie jest dobrą alternatywą dla prezentów, ponieważ przedpłacone karty debetowe wymagają od posiadacza karty rejestracji pod własnym nazwiskiem.

       Przedstawiciel Visa powiedział nam, że międzynarodowe zasady używania przedpłaconych kart debetowych zależą od wydawcy. Przeanalizowaliśmy kilka opcji kart debetowych Visa Prepaid i stwierdziliśmy, że wymienione poniżej wydawcy oferują karty Visa Prepaid ważne na całym świecie.

       Uwaga: karty Visa Prepaid zazwyczaj mają miesięczne opłaty w wysokości od 5 do 8 USD, a opłaty za transakcje międzynarodowe od 2% do 4%.