Gdzie inwestować na rynku niedźwiedzia dla zysku

Category: Może Pomóc
17 lutego 2021

Obejrzyj nasz film o tym, gdzie inwestować podczas bessy.

Gdzie inwestować na rynku niedźwiedzi
 1. Zapasy złota: $ ZŁOTO, $ AU
 2. Zapasy srebra: $ PAASAkcje sektora obronnego, takie jak $ LMT i $ GD w czasie wojnyPodstawowe akcje konsumenckie, takie jak $ WMT i $ TGTCoca Cola & Pepsi: $ KO i $ PEPCzy wiesz, gdzie inwestować podczas bessy? Niedźwiedzie rynki mogą być przerażające dla inwestorów ze względu na spadające ceny. Niedźwiedź nie musi budzić strachu w sercach inwestorów.

  Istnieją różne silne sektory. Możesz handlować lub inwestować w tych sektorach, gdy rynek jest w dół. Rynek to przeciąganie liny między bykami i niedźwiedziami. Stąd rynek obraca się w cyklach.

  Będą hossy i bessy. Rynek uznaje się za bessy, gdy spada o co najmniej 20%. Wpływa to na ceny akcji i zwykle znacznie spadają.

  Podczas bessy wiele osób może się zastanawiać, gdzie zainwestować podczas bessy. Nikt nie lubi patrzeć na swój portfel lub rachunek maklerski i widzieć kolor czerwony.

  1. Zarabiaj na dowolnym rynkuIstnieją sposoby na zarabianie pieniędzy na każdym rynku, pod warunkiem, że wiesz, gdzie szukać i jak handlować. Pierwszą rzeczą do zrobienia byłoby unikanie emocjonalnej sprzedaży. Widzenie gwałtownego spadku zysków może być ciosem w brzuch (dodaj zakładkę do naszej strony z listami akcji, która jest codziennie aktualizowana).

  Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, jest sprzedaż, aby uniknąć jeszcze większych strat. Logiczne strategie handlowe są wyrzucane przez okno, gdy pojawia się tryb paniki. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że są inne strategie, których możesz użyć.

  Zrozumiałe jest, że inwestorzy chcieliby sprzedać i nie ryzykować jeszcze większej straty. Jednak niewielka zmiana może pomóc w dalszym rozwoju portfela lub konta maklerskiego.

  W tym przypadku może używać strategii swingowych lub strategii daytradingu. Handel opcjami dotyczy zakładów spekulacyjnych i hedgingowych. Istnieją konserwatywne strategie i strategie obronne.

  2. Gdzie konserwatywnie inwestować na rynku niedźwiedziaNajbardziej konserwatywną strategią przy podejmowaniu decyzji, gdzie zainwestować podczas bessy, jest spieniężenie wszystkiego. Wypłać pieniądze przed uderzeniem w bessę lub przed najgorszym.

  Miesiące spadków wystarczą, aby przeciętny inwestor sprzedał swoje inwestycje i albo zostawił gotówkę na reinwestycję podczas hossy, albo przestawił się na bezpieczniejsze sektory.

  Obligacje stają się bardzo atrakcyjne podczas bessy. Nie ryzykujesz ekspozycji na rynku i nadal zarabiasz trochę pieniędzy. Należy pamiętać, że bessy wystawiają na próbę Twoje emocje i cierpliwość.

  Sprzedaż ze stratą jest największym ryzykiem związanym z inwestowaniem w bessę. To także najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Handel jest emocjonalny. Aby kontrolować swoje emocje, przygotuj plan gry.

  Co się dzieje, musi nadejść. Wrócą byki, a rynek zmieni kierunki.

  Chcesz nauczyć się handlu akcjami? Skorzystaj z naszych bezpłatnych kursów szkoleniowych, które pomogą Ci rozpocząć handel.

  3. Strategie obronneCzy wiesz, gdzie inwestować podczas bessy? Każdy, kto jest fanem sportu, wie, jak ważna jest obrona. Weźmy na przykład Superbowl 52. Tom Brady z Patriots ustanowił rekordy i rozegrał jeden z najlepszych meczów w historii Super Bowl, rzucając nawet na 500 jardów.

  To jednak nie wystarczyło. Czemu? Ich obrona nie mogła powstrzymać Orłów przed ocaleniem ich życia. Nie miało znaczenia, jak świetnie zagrał atak. Obrona kosztowała ich grę (wypróbuj naszą usługę wyboru towaru bezpłatnie przez 14 dni).

  Mając to na uwadze, wymyślenie silnej defensywnej strategii inwestycyjnej w okresie bessy może pomóc w inwestycjach. Istnieją sektory, takie jak firmy produkujące żywność i napoje, a także firmy odzieżowe, które są mocne niezależnie od rynku.

  Powodem tego jest to, że wszyscy nadal ich potrzebują. Musisz jeść i nosić ubrania. Stąd stały dopływ dochodów. To są silne zapasy obronne.

  Każda firma, która sprzedaje podstawowe towary konsumpcyjne, zawsze będzie dobrym wyborem. Każdy potrzebuje pasty do zębów lub papieru toaletowego. Ciągły przepływ dochodów sprawia, że ​​akcje te są silne na każdym rynku.

  Sprawdź nasze usługi handlowe, aby dowiedzieć się więcej o usługach, które oferujemy naszej społeczności.

  4. Gdzie inwestować na rynku niedźwiedzia z opcjamiHandel opcjami to kolejne narzędzie, którego możesz użyć do inwestowania podczas bessy. Opcje zarabiają niezależnie od obecnego rynku; bycza, niedźwiedzia lub neutralna. Przeczytaj nasz post na temat opcji kupna i sprzedaży.

  Możesz handlować opcjami dziennymi na dochód, a także korzystać z innych strategii handlu opcjami na życie. Możesz kupować i sprzedawać nagie opcje sprzedaży, a także spready opcji.

  Spready na opcjach ograniczają Twoje ryzyko. Kontrakt opcji kontroluje 100 akcji. To sprawia, że ​​jest tańszy niż handel akcjami i możesz zabezpieczyć swoje zakłady.

  Użyj opcji, aby handlować wzorami, które tworzą się podczas bessy. Na przykład ciemne wzory zachmurzenia, wzory głowy i ramion lub spadające trzy wzory metod.

  5. Gdzie inwestować w przypadku zwarcia na rynku niedźwiedziJeśli nie wiesz, gdzie zainwestować podczas bessy i wolisz zrobić coś na krótszą metę, możesz przeprowadzić krótką sprzedaż. Krótka sprzedaż oznacza wiarę, że cena akcji spadnie, więc pożyczasz akcje od swojego brokera po wyższej cenie (dowiedz się, jak skrócić cenę akcji).

  Kiedy cena spada, pokrywasz swoją pozycję; znany również jako odkup akcji po niższej cenie. Akcje wracają do twojego brokera i zachowujesz różnicę od momentu sprzedaży do momentu pokrycia.

  PodsumowanieWiedza o tym, gdzie inwestować w czasie bessy, może zapewnić bezpieczeństwo inwestycji. Bessa nie oznacza, że ​​musisz stracić pieniądze. Stwórz silną strategię obronną, a zyskasz na każdym rynku. Weź udział w naszych bezpłatnych kursach handlu.