Bankomaty Bitcoin

Category: Karty Kredytowej
17 lutego 2021

Co to jest bankomat Bitcoin?

Bitcoin ATM (w skrócie BATM) to kiosk, który umożliwia kupowanie Bitcoinów za pomocą bankomatu. Niektóre bankomaty Bitcoin oferują dwukierunkową funkcjonalność umożliwiającą zarówno zakup Bitcoin, jak i sprzedaż Bitcoinów za gotówkę. Maszyny bitcoin nie są dokładnie tym samym, co tradycyjne bankomaty, ale działają w podobny sposób.

Kioski bankomatowe Bitcoin to maszyny podłączone do Internetu, które pozwalają na włożenie gotówki lub karty kredytowej w zamian za Bitcoin. Wyglądają jak tradycyjne bankomaty, ale nie łączą się z kontem bankowym i zamiast tego łączą klienta bezpośrednio z giełdą Bitcoin w celu zlokalizowanego i wygodnego sposobu na osobisty zakup Bitcoinów. Typowe lokalizacje bankomatów Bitcoin znajdują się w sklepie detalicznym, sklepie, tawernie, restauracji, centrum handlowym lub na lotnisku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak działają bankomaty Bitcoin.

Dostawcy bankomatów Bitcoin

Dostawcy bankomatów to firmy zewnętrzne, które sprzedają maszyny kupcom, którzy chcą zainstalować bankomat dla swojej firmy. Dodanie bankomatu do swojej lokalizacji to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie przychodów Twojej firmy.

Bitcoin DepotBitcoin Depot to najszybciej rozwijająca się sieć bankomatów obsługująca wiele kryptowalut, oferująca użytkownikom możliwość natychmiastowego kupowania i sprzedawania Bitcoinów w setkach lokalizacji w całych Stanach Zjednoczonych.

BitnovoBitnovo produkuje i sprzedaje bankomaty Bitcoin, które mają również opcję sprzedaży voucherów Bitnovo do wykorzystania na stronie Bitnovo. Klienci nie muszą się rejestrować i cieszyć się szerokim wachlarzem korzyści.

BitVendingBrazylijska firma CoinWise ma markę bankomatów o nazwie BitVending. Firma produkuje kioski bankomatowe, a także je instaluje. BitVending obsługuje zarówno kupowanie, jak i sprzedaż Bitcoinów.

CryptospaceBankomaty Cryptospace są pierwszymi w swoim rodzaju, które zachęcają klientów do kupowania i sprzedawania kryptowalut dzięki wbudowanemu systemowi równoważenia gotówki, eliminując potrzebę korzystania z usług pancernych w celu przenoszenia gotówki.

Ogólne bajtyGENERAL BYTES przenosi technologie oparte na systemie Android, Bitcoin i blockchain w nowe i nieoczekiwane miejsca. Naszą misją jest stać się wiodącym na świecie dostawcą technologii bitcoin i blockchain.

GenezaGenesis jest czołowym dostawcą autonomicznych rozwiązań vendingowych dla cyfrowej przestrzeni aktywów. Nasze maszyny sprawiają, że kryptowaluta jest prosta dla każdego. Nie jest wymagany stopień naukowy z matematyki.

LamassuW 2013 roku wynaleźliśmy, zaprojektowaliśmy i wysłaliśmy pierwszy na świecie bankomat Bitcoin, który nazwaliśmy Bitcoin Machine. Pięć lat później, dzięki tętniącej życiem branży kryptomatów, przedstawiamy zupełnie nowy poziom maszyny do obsługi wielu kryptowalut.

LocalCoinLocalcoin to firma z siedzibą w Toronto, której misją jest zapewnienie klientom prostego kupowania / sprzedaży cyfrowej waluty przy jednoczesnym zachowaniu prywatności w całej Kanadzie.

NetcoinsOprogramowanie Netcoins zamienia dowolne urządzenie (komputer, iPad, iPhone) w wirtualny bankomat Crypto. Dzięki Netcoins Virtual Crypto ATM możesz po prostu korzystać z istniejących urządzeń z obsługą Wi-Fi.

Satoshiware NQSatoshiware NQ chce pomóc przekształcić North Queensland w społeczność przyjazną dla Bitcoin Cash i umieścić region na czele technologii.

Mapa bankomatu Bitcoin

Na całym świecie jest ponad 1400 bankomatów. Skorzystaj z mapy, aby znaleźć lokalizacje bankomatów Bitcoin Cash w pobliżu.

Mapa bankomatu Bitcoin Cash dostarczona przez Coin ATM Radar.

Sprzedawcy szukający informacji o bramkach płatniczych i punkcie sprzedaży

odwiedź naszą stronę Merchant Solutions, aby uzyskać szczegółowe informacje!