Banki o najwyższych stopach procentowych na koncie oszczędnościowym

Category: Możesz Użyć
17 lutego 2021

Rachunek oszczędnościowy w dzisiejszych czasach każdy ma jedno lub dwa rachunki bankowe i oczywiste jest, że większość zarobionych pieniędzy trzymamy na koncie bankowym, które posiadamy. Ale jeśli planujesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na przyszłość, każdy powinien to zaplanować i zaoszczędzić trochę pieniędzy na przyszłość. Jest wiele banków, które oferują wszystkie rodzaje rachunków, tj. Rachunek oszczędnościowy, rachunek bieżący, rachunek oszczędnościowo-płacowy itp., Ale czy sprawdziłeś który bank oferuje najwyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego?

Jeśli chcesz poznać oprocentowanie konta oszczędnościowego, w tym artykule opowiem Ci o 6 bankach w Indiach, które zapewnią najwyższe oprocentowanie klientom, którzy mają u nich konto oszczędnościowe. Jak już wspomniałem na początku tego artykułu, istnieje wiele rodzajów rachunków bankowych, pozwólcie, że wymienię kilka dla Was. Rachunek oszczędnościowo-płacowy możesz otworzyć to konto, jeśli jesteś osobą najemną. Konto zerowe możesz otworzyć to konto, jeśli chcesz mieć konto bez minimalnego salda. Konto oszczędnościowe seniorów Jeśli jesteś seniorem, możesz otworzyć to konto.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rodzajach rachunków oszczędnościowych, możesz porozmawiać z przedstawicielami banku, którzy udzielą Ci szczegółowych informacji. Możesz wybrać ten, który będzie dla Ciebie najlepszy, więc teraz przejdźmy do tego artykułu i zapoznaj się z listą banków, które oferują najwyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego.

Banki o najwyższych stopach procentowych na koncie oszczędnościowym

Oto banki, które oferują najwyższe stopy procentowe, wspomniałem również o linku, pod którym można przeczytać procedurę, którą należy wykonać, aby otworzyć konto bankowe w tym banku.

1. Tak Bank.Pierwszym bankiem, który oferuje najwyższe oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym jest Tak, ten bank oferuje 6% PA i zapewnia 1 miejsce na mojej liście 6 banków. Jeśli chcesz otworzyć konto bankowe w banku Yes, kliknij ten link, aby zapoznać się z procedurą.

2. Bandhan Bank.Bandhan Bank oferuje oprocentowanie w wysokości 6% w skali roku swoim klientom posiadającym konto w banku oszczędnościowym. Ale jest zastosowany warunek, jeśli wpłacisz więcej niż Rs. 1 Lakh otrzymasz oprocentowanie w wysokości 6%, ale jeśli utrzymasz saldo poniżej 1 Lakh, otrzymasz oprocentowanie 4,25% w skali roku. Możesz zapoznać się z procedurą otwierania konta w banku Bandhan, klikając ten link otwórz konto bankowe w Bandhan Bank.

3. Kotak Mahindra Bank.Konta Kotak Mahindra Bank oferują konto z zerowym saldem, na którym można uzyskać oprocentowanie w wysokości 5% w skali roku, jeśli wpłacisz kwotę do Rs. 1 lakh. Ale jeśli wpłacisz kwotę większą niż Rs. 1 lakh, wtedy otrzymasz 6% oprocentowania w skali roku. Na tym koncie nie są naliczane żadne opłaty za dokonywane transakcje online.

4. IndusInd Bank.Jednak stopy procentowe banku IndusInd nie są takie jak konta Yes Bank, Kotak Mahindra Bank i Bandhan Bank, ale nadal warto je dodać do tej listy. Otrzymasz oprocentowanie 4% w skali roku dla depozytu do Rs. 1 Lakh, a jeśli wpłacisz kwotę powyżej Rs. 1 Lakh i poniżej Rs. 10 Lakh dostaniesz 5% rocznie. A jeśli wpłacisz kwotę większą niż Rs. 10 Lakh, wtedy otrzymasz 6% rocznie.

5. RBL Bank.Jeśli chodzi o oprocentowanie konta oszczędnościowego, to trzeba się zgodzić, że na pierwszym miejscu jest bank RBL. Ponieważ oferują Ci oprocentowanie w wysokości 7,1% w skali roku na Twoim koncie oszczędnościowym oraz swobodę wyboru numeru konta. Gdy otworzysz konto w banku RBL, możesz użyć ich karty bankomatowej w dowolnym centrum bankomatowym w Indiach, a transakcje nie zostaną obciążone żadnymi opłatami.

6. Laxmi Vilas Bank.Laxmi Vilas Bank oferuje 5% rocznie, gdy wpłacisz kwotę do Rs. 5 Lakh i 6% rocznie, gdy wpłacisz więcej niż Rs. 5 lakh.

To było 6 banków z najwyższymi stopami procentowymi na koncie oszczędnościowym w Indiach. Mam nadzieję, że informacje, o których mowa w tym artykule, są dla Ciebie jasne. Ale jedną rzeczą, którą chciałbym wam zasugerować, jest odwiedzenie oficjalnej strony banku i sprawdzenie oprocentowania, o którym mowa w tym artykule, a jeśli znajdziesz jakieś zmiany, powiadom mnie o tym, komentując poniżej. Wspomniałem o tym, ponieważ stopy procentowe często się zmieniają.